سه شنبه ۲۷ مهر ۱۴۰۰ ,19 October 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : سه شنبه ۳۰ شهريور ۱۳۹۵ ساعت ۱۴:۱۷
گزارشی از آماده سازی محل مراسم بازسازی واقعه غدیر؛
اجرای بازسازی واقعه غدیر باشکوهتر از سال های گذشته در دلگان+ تصاویر
 
این پایگاه خبری از آماده سازی محل اجرای مراسم بازسازی واقعه غدیر خم در شهرستان دلگان گزارشی تهیه کرده است.
به گزارش عصرهامون به نقل از دلگان پرس، از عید غدیر سال 92 همه ساله در چنین روز به همت ناحیه سپاه دلگان بازسازی واقعه بزرگ غدیر در این شهرستان برگزار می شود. مراسمی که در سالهای گذشته با استقبال بسیار خوب شهروندان دلگانی همراه بوده است. به دلیل کیفیت بسیار مطلوب بازسازی واقعه غدیر در شهرستان دلگان تابحال بصورت مکرر از شبکه استانی سیستان و بلوچستان پخش تلویزیونی شده است.

امسال هم این مراسم در دلگان و در روز غدیر هم برگزار می شود، خبرنگار این پایگاه خبری گزارشی را از پیش تولید بازسازی واقعه غدیر خم تهیه کرده است که در ادامه آن را می خوانید:
سرهنگ2 پاسدار حسین شهرکی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه دلگان با گرامی داشت دهه ولایت و امامت و روز غدیر خم، در خصوص بازسازی واقعه غدیر در این شهرستان به خبرنگار دلگان پرس گفت: از 40 روز قبل جلسات برنامه ریزی و هماهنگی های مختلفی در خصوص اجرای این برنامه در شهرستان دلگان برگزار شده است.
وی با بیان اینکه از 15 روز قبل امورات زیر ساختی محل بازسازی آغاز شده است افزود: تا امروز 100 درصد امورات زیرساختی انجام شده است و برای اجرای هر چه باشکوهتر این مراسم بزرگ آماده شده است.
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه دلگان با بیان اینکه جلسات برنامه ریزی و هماهنگی لازم با کارگردان این برنامه برای اجرای نقش ها از یکماه قبل انجام شده است بیان کرد: از هفت روز قبل بازیگران اصلی و هنروران فعالیت خود را آغاز کرده اند.
حسین شهرکی تصریح کرد: روند انجام کار به خوبی پیشرفت داشته است و برای انجام بازسازی واقعه غدیر آمادگی لازم وجود دارد.

حجت الاسلام والمسلمین عظیم بامری امام جمعه دلگان در بازدید از محل بازسازی واقعه غدیر خم در این شهرستان، گفت: این قبیل کارها برای ترویج و گسترش فرهنگ ولایت و امامت در جامعه ضروری است.
وی با بیان اینکه برنامه بازسازی واقعه غدیر در شهرستان دلگان به خوبی اجرا شده است افزود: برنامه امسال باید با کیفیت بهتری نسبت به برنامه های سال های گذشته اجرا شود.
 امام جمعه دلگان با اشاره به استقبال گسترده مردم این شهرستان از برنامه بازسازی واقعه غدیر خم، خاطر نشان کرد: جمعیت بسیار بالایی برای این برنامه دعوت شود.
گفتنی است مراسم بازسازی واقعه غدیر در شهرستان دلگان روز سه شنبه سی ام شهریور ماه از ساعت 8 صبح اجرا خواهد شد.

 
گزارشی از مجید بامری
انتهای پیام/ 8306
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۸۸۴۸۶
مرجع : دلگان پرس


ارسال