چهارشنبه ۱۰ آذر ۱۴۰۰ ,1 December 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : يکشنبه ۴ مهر ۱۳۹۵ ساعت ۱۴:۱۲
زنگ ایثار و مقاومت در مدارس میرجاوه نواخته شد
 
به مناسبت آغاز سال تحصیلی جدید، زنگ ایثار و مقاومت در مدارس شهرستان میرجاوه نواخته شد.
به گزارش سرویس اجتماعی عصر هامون، به نقل از پایگاه خبری لادیز؛ به مناسبت تقارن سال تحصیلی جدید و هفته دفاع مقدس ، زنگ ایثار و مقاومت با حضور مسئولین در مدرسه 14 معصوم شهرستان میرجاوه نواخته شد.

رییس آموزش و پرورش شهرستان میرجاوه در این مراسم اظهار کرد: ارتقای کیفیت آموزش با تکیه بر سند تحول و مشارکت همه جانبه مردم در پیشرفت و تحول آموزش و پرورش از برنامه هایی اساسی این نهاد در سال تحصیلی جدید است.

حسینعلی دهباشی افزود: آموزش و پرورش به دلیل نوع رسالتش از آن مردم است و مردم باید یار و یاور آموزش و پرورش در تعلیم و تربیت دانش آموزان باشند.

وی خاطر نشان کرد: هفته دفاع مقدس یادآور رشادت های بزرگ مردانی است که آرامش و امنیت امروز را به ارمغان آوردند و امروز جنگ تمام نشده و نبرد حق علیه باطل همچنان ادامه خواهد داشت، دشمن در هجمه بزرگ فرهنگی قصد تخریب باورها و اعتقادات دینی ما به ویژه در نسل جوان دارد و شما وظیفه دارید با ایمان به خدا و تمسک به شیوه اهل بیت(علیهم السلام) از دین و نظام مقدس جمهوری اسلامی دفاع کنید.

 

 

نماینده ولی فقیه در سپاه شهرستان میرجاوه نیز ضمن گرامیداشت هفته دفاع مقدس، بیان کرد: بزرگترین دشمن ما استکبار جهانیست که بیش از 37 سال انواع تحریم ها را علیه جکهوری اسلامی اعمال کرد، و امروز با نفوذ فرهنگی سعی در غلبه بر ایران اسلامی دارد، دانش آموزان و جوانان باید با تلاش و کوشش در سنگر علم و دانش توطئه های دشمنان انقلاب را خنثی کنند.
انتهای پیام/4941

 

 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۸۸۵۹۹


ارسال