جمعه ۱ تير ۱۳۹۷ ,22 June 2018
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۷ مهر ۱۳۹۵ ساعت ۱۵:۵۰
​توضیحات شرکت شهرکهای صنعتی سیستان و بلوچستان در مورد یک خبر
 
شرکت شهرکهای صنعتی سیستان و بلوچستان در پی درج دو خبر در عصرهامون، توضیحاتی را ارائه کرده است.
 به گزارش عصرهامون، شرکت شهرکهای صنعتی سیستان و بلوچستان در پی درج دو خبر با عنوان های «وقتی مردم جنوب شرق ایران به دام تشبیه می شوند/ معاون وزیر صنعت: مردم خیلی نشخوار می کنند!» و «مدیرعامل شهرک کارگاهی زاهدان: معاون وزیر به مردم اهانت نکرده است» توضیحاتی ارسال کرد.
در متن ارسالی شرکت شهرکهای صنعتی سیستان و بلوچستان آمده است: با سلام و احترام با عنایت به خبر کد 88646 مورخ 6/7/95 با عنوان  وقتی مردم جنوب شرق ایران به دام تشبیه میشوند/معاون وزیر صنعت : مردم خیلی نشخوار می کنند و همچنین خبر کد 88669 مورخ 7/7/95 با عنوان حاشیه های یک توهین به مردم مدیر عامل شهرک های  کارگاهی زاهدان: معاون وزیر به مردم اهانت کرده است، بدین وسیله اعلام میگردد به استناد قانون نحوه واگذاری مالکیت و اداره امور شهرک های صنعتی مصوب 31/2/87 مجلس محترم شورای اسلامی و آیین نامه اجرایی قانون مذکور مسئولیت نگهداری، سرویس، تعمیرات و راهبری از کلیه زیر ساخت ها و تاسیسات و ساختمانهای جنبی موجود و ... به شرکت خدماتی 07 شهرک صنعتی زاهدان کارگاهی که بر اساس مصوبه فوق الذکر تشکیل گردیده و واگذار شده و غلامعلی خیاط مدیر عامل شرکت مذکور که خصوصی و غیر انتفاعی بوده می باشد.
فلذا سمت ذکر شده برای نامبرده در خبرهای درج شده به عنوان مدیر عامل شهرک صنعتی کارگاهی زاهدان صحیح نمی باشد. لذا خواهشمند است نسبت به درج مطلب مذکور اقدامات لازم صورت پذیرد.
بدون تردید واکنش به اخبار رسانه های خبری و خبرگزاری ها حق هر سازمانی است از همین رو پایگاه خبری تحلیلی عصرهامون براساس رسالت حرفه‌ای خود متن ارسالی شرکت شهرکهای صنعتی سیستان و بلوچستان را منتشر کرده است.


انتهای پیام//
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۸۸۶۸۳


ارسال