پنجشنبه ۱۳ آذر ۱۳۹۹ ,3 December 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : شنبه ۱۰ مهر ۱۳۹۵ ساعت ۲۰:۳۷
فرمانده نیروی انتظامی شهرستان مهرستان در مراسم تجلیل از خانواده کارکنان ناجا:
نقش حمایتی خانواده های پرسنل نیروهای انتظامی در حفظ امنیت موثر است
 
فرمانده نیروی انتظامی شهرستان مهرستان در مراسم تجلیل از خانواده کارکنان فرماندهی انتظامی شهرستان گفت: نقش حمایتی خانواده های پرسنل نیروهای انتظامی در حفظ امنیت موثر است.
به گزارش عصر هامون به نقل از با مهرستان، سرهنگ علیرضا یوسفی در این مراسم  ضمن قدرداني از تلاش شبانه روزي ماموران پليس در انجام ماموريت ها و وظايف خود، ايثار و فداکاري خانواده کارکنان در پشتيباني از عملکرد مثبت ماموران انتظامي را امري مهم و قابل ستايش برشمرد.
وی افزود: یکی از مهمترین دلایل موفقیت نیروهای انتظامی و نظامی در برقراری امنیت حمایتی است که از سوی خانواده می شوند.
وی با اشاره به نقش خانواده در بهبود عملکرد پرسنل نیروی انتظامی، افزود: از مهم ترین وظایف نیروی انتظامی حفظ امنیت و آرامش شهروندان است و این ماموریت  زمانی به نحو شایسته و مطلوب انجام می گیرد که ماموران انتظامی از سوی خانوده حمایت شوند و بدون دغدغه به وظایف خود عمل کنند.
فرمانده نیروی انتظامی شهرستان مهرستان، با اشاره به مهم بودن نقش فرزندان کارکنان تربيت را از حياتي ترين ابعاد زندگي انسان برشمرد و تصریح کرد: فرزندان امانت الهي و نعمت و نشانهاي خدا هستند و والدين درباره سلامت، رشد، تعليم و تربيت آنان مسئولند تا در پرتو تربيت صحيح به سعادت مطلوب نائل آيند.
در پايان فرمانده انتظامي شهرستان مهرستان به پاس قدرداني از خانواده کارکنان در پشتيباني از عملکرد ماموران انتظامي به هر کدام از خانواده و فرزندانشان با اهداء هديه تجليل بعمل آورد.
شایان ذکر است در این جلسه ضمن برگزاری مسابقه مهیج و سرگرمی و کلاس آگاه سازي خانواده ها توسط فرمانده انتظامي شهرستان در قالب جلسه پرسش و پاسخ مشکلات خانواده پرسنل مورد بررسي قرار گرفت و دستورات لازم جهت مرتفع نمودن آنها صادر گرديد.
انتهای پیام/7261
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۸۸۷۴۴


ارسال