سه شنبه ۲۴ تير ۱۳۹۹ ,14 July 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : شنبه ۱۷ مهر ۱۳۹۵ ساعت ۰۷:۱۰
امام جمعه دلگان:
شهید همدانی نقش تعیین کننده ای در جهت تقویت روحیه جبهه مقاومت داشته است
 
حجت الاسلام والمسلمین عظیم بامری گفت: سردار شهید همدانی نقش تعیین کننده و موثری در جهت تقویت روحیه مقاومت اسلامی در کشور سوریه داشته است.
به گزارش عصرهامون به نقل از  دلگان پرس، حجت الاسلام والمسلمین عظیم بامری امام جمعه دلگان در خطبه های نماز جمعه این هفته دلگان با اشاره به سالروز شهادت سردار شهید حسین همدانی در کشور سوریه، اظهار کرد: این شهید یکی از فرماندهان عالی رتبه سپاه پاسداران و مستشاران نظامی ما در کشور سوریه بود که توسط تروریستهای تکفیری در این کشور به شهادت رسید.
وی با بیان اینکه سردار شهید همدانی نقش تعیین کننده ای در جهت تقویت روحیه مقاومت در کشور سوریه داشته است افزود: این شهید در مبارزه با گروه های تکفیری و صهیونیستی در صف اول جریان مقاومت حضوری فعال و موثر داشته اند.
خطیب جمعه دلگان با اشاره به اولین جمعه ماه محرم که به نام روز جهانی حضرت علی اصغر (ع) نامگذاری شده است بیان کرد: این طفل کوچکتررین سرباز امام حسین (ع) در روز عاشورا بوده است.
حجت الاسلام والمسلمین عظیم بامری به 19 مهرماه سالروز تشکی مجمع جهانی تقریب مذاهب اشاره کرد و گفت: این مجمع از 26 سال قبل با دستور آیت الله العظمی خامنه ای رسما فعالیتهای خود را آغاز و ایشان در حکمی آیت الله واعظ زاده خراسانی را به دبیر کلی این مجمع منصوب کرد.
وی با بیان اینکه تاسیس مجمع جهانی تقریب اسلامی در داخل و خارج کشور مؤثر بوده است اضافه کرد: یکی از آثار خارجی آن این است که همه می‌دانند رهبر جمهوری اسلامی جزو طرفداران تقریب است.
 امام جمعه دلگان در ادامه با اشاره به 17 مهرماه روز کودک، خاطر نشان کرد: باید با تمام وجود و با خلوص نیت برنامه‌ریزی برای کودکان انجام شود زیرا برنامه‌ریزی برای کودکان موجب می‌شود آینده درخشانی برای جامعه و کشور خود در پیش داشته باشیم.
انتهای پیام/8306
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۸۸۹۲۶
مرجع : دلگان پرس


ارسال