شنبه ۸ آذر ۱۳۹۹ ,28 November 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۵ ساعت ۲۲:۵۱
فرماندار میرجاوه:
تعامل مرزنشینان و مرزبانی موجب تثبیت امنیت در استان است
 
فرماندارمیرجاوه گفت: تعامل بیشتر نیروهای هنگ مرزی با مردم مرزنشین عامل مهمی در تثبیت امنیت پایدار و رضایت مندی مردم است.
به گزارش سرویس اجتماعی عصر هامون،به نقل از پایگاه خبری لادیز؛ فرمانده مرزبانی سیستان و بلوچستان در نشستی صمیمی با فرماندار میرجاوه دیدار و گفت و گو کرد.
"محمد میهنی" فرماندار میرجاوه در این نشست، اظهار کرد: امنیت نعمت بسیار ارزشمندی است که به برکت نظام جمهوری اسلامی ایران برای ما به وجود آمده است، و وظیفه ما حمایت از نظام جهموری اسلامی و ولایت فقیه است، امنیت  ضروری ترین نیاز هر جامعه ای است چراکه درسایه امنیت،  فعالیت های گوناگون انسان شکل گرفته و معنا پیدا می کند و جوانه های امید و آرزو را در جامعه شکوفا می شود.
وی افزود: امنیت پایدار مرز با حضور مرزنشینان و همکاری آنان در ایجاد امنیت محقق می شود و در واقع همه در ایجاد امنیت مسئول هستیم. امروز به برکت نظام جمهوری اسلامی مرزهای استان از امنیت خوبی برخودار است و وظیفه همه ماست که برای حفظ این امنیت تلاش کنیم.
در این نشست  فرماندار میرجاوه خواستار رفع مشکلات مرزنشینان از قبیل تردد مردم مرزنشین شد و تعامل بیشتر نیروهای هنگ مرزی با مردم مرزنشین را عامل مهمی در تثبیت امنیت پایدار و رضایت مندی مردم برشمرد.انتهای پیام/4941
 
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۸۹۰۹۳


ارسال