فرماندار میرجاوه:

تعامل مرزنشینان و مرزبانی موجب تثبیت امنیت در استان است

پایگاه خبری لادیز , 25 مهر 1395 ساعت 22:51

فرماندارمیرجاوه گفت: تعامل بیشتر نیروهای هنگ مرزی با مردم مرزنشین عامل مهمی در تثبیت امنیت پایدار و رضایت مندی مردم است.


به گزارش سرویس اجتماعی عصر هامون،به نقل از پایگاه خبری لادیز؛ فرمانده مرزبانی سیستان و بلوچستان در نشستی صمیمی با فرماندار میرجاوه دیدار و گفت و گو کرد.
"محمد میهنی" فرماندار میرجاوه در این نشست، اظهار کرد: امنیت نعمت بسیار ارزشمندی است که به برکت نظام جمهوری اسلامی ایران برای ما به وجود آمده است، و وظیفه ما حمایت از نظام جهموری اسلامی و ولایت فقیه است، امنیت  ضروری ترین نیاز هر جامعه ای است چراکه درسایه امنیت،  فعالیت های گوناگون انسان شکل گرفته و معنا پیدا می کند و جوانه های امید و آرزو را در جامعه شکوفا می شود.
وی افزود: امنیت پایدار مرز با حضور مرزنشینان و همکاری آنان در ایجاد امنیت محقق می شود و در واقع همه در ایجاد امنیت مسئول هستیم. امروز به برکت نظام جمهوری اسلامی مرزهای استان از امنیت خوبی برخودار است و وظیفه همه ماست که برای حفظ این امنیت تلاش کنیم.
در این نشست  فرماندار میرجاوه خواستار رفع مشکلات مرزنشینان از قبیل تردد مردم مرزنشین شد و تعامل بیشتر نیروهای هنگ مرزی با مردم مرزنشین را عامل مهمی در تثبیت امنیت پایدار و رضایت مندی مردم برشمرد.انتهای پیام/4941
 


کد مطلب: 89093

آدرس مطلب: http://www.asrehamoon.ir//fa/doc/news/89093/تعامل-مرزنشینان-مرزبانی-موجب-تثبیت-امنیت-استان

عصر هامون
  http://www.asrehamoon.ir/