دوشنبه ۲۹ دی ۱۳۹۹ ,18 January 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۵ ساعت ۱۳:۳۴
امام جمعه دلگان:
شهید لکزایی جزء فرماندهان پیشرو در عرصه مقابله با جنگ نرم دشمن بود
 
حجت الاسلام والمسلمین عظیم بامری با بیان اینکه شهید لکزایی قله های مبارزه با جنگ نرم دشمن را هم نوردیده بود گفت: سردار شهید لکزایی جزء فرماندهان پیشرو در عرصه مقابله با جنگ نرم دشمن بود.
به گزارش عصرهامون به نقل از  دلگان پرس، حجت الاسلام والمسلمین عظیم بامری امام جمعه دلگان در خصوص ویژگی های سردار شهید لکزایی جانشین سابق سپاه سلمان سیستان و بلوچستان به خبرنگار ما گفت: این شهید بزرگوار یکی از نیروهای مؤمن و انقلابی سیستان و بلوچستان بود که زحمات طاقت فرسایی را در جهت پیشبرد اهداف والای نظام مقدس جمهوری اسلامی در این استان داشت.
وی با بیان اینکه سردار شهید لکزایی مجاهدی بود که هم در عرصه ی جنگ سخت در دوران دفاع مقدس به عنوان یک رزمنده سلحشور وظیفه اش را به خوبی انجام  داد افزود: سردار لکزایی در همان دوران دفاع مقدس تا پای جانبازی پیش رفت و افتخار شهادت بعد از عمری مجاهدت نصیبش شد.
 امام جمعه دلگان با بیان اینکه این شهید استان سیستان و بلوچستان در عرصه ی جنگ نرم هم یکی از فرماندهان و افسران رشیدی بود ک در این عرصه خستگی ناپذیر بود تصریح کرد: شهید لکزایی قله های مبارزه با جنگ نرم دشمن را هم نوردیده بود.
حجت الاسلام والمسلمین عظیم بامری با اشاره به اینکه مدتی که توفیق آشنایی با این سردار بی ادعا نصیبم گردید درسها از روحیه وتلاش شبانه روزی او در عرصه های متفاوت آموختم بیان کرد: شهید لکزایی در کسوت دبیری ستاد احیا فریضتین امر ب معروف و نهی از منکر استان سیستان و بلوچستان آنچنان عاشق کار و تلاش بود که باعث شد این فریضتین در جامعه این استان ترویج و احیا شود.
وی با بیان اینکه شهید لکزایی در انجام وظایف خود از هیچ کوششی دریغ نمی ورزید اضافه کرد: شهرستان دلگان که به عنوان شهر منتخب استان س و ب و جزء شهرهای منتخب کشور در اجرای احیاء فریضتین و امر به معروف ونهی ازمنکر بود ایشان به صورت ماهانه در این شهرستان حضور می یافت.
 امام جمعه دلگان با تاکید بر اینکه امورات احیا شهرستان دلگان را به صورت روزانه و هفتگی پیگیری می کرد اظهار کرد: در زمان تصدی سردار شهید لکزایی ستاد احیاء امر به معروف سیستان و بلوچستان دارای ابتکارات و خلاقیت های فوق العاده ای بود، این امر بعد از شهادت این مجاهد و سالک الی الله، جای خالی این شهید به وضوح قابل مشاهده است.
حجت الاسلام والمسلمین عظیم بامری با بیان اینکه از جمله خدمات شهید لکزایی در راستای تقویت بنیانهای اعتقادی و حرکت به سمت ترویج اسلام ناب محمدی، یکی از مؤسسین و اعضای فعال بنیاد مهدویت در استان سیستان و بلوچستان بود خاطر نشان کرد: این شهید درجهت آشنایی و همچنین شبهه زدایی و ترویج آئین مهدوی و تاسیس دفاتر در شهرستان های این استان درغالب بنیاد مهدویت هم نقش بسزایی داشت.
انتهای پیام/8306
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۸۹۱۶۳
مرجع : دلگان پرس


ارسال