پنجشنبه ۸ آبان ۱۳۹۹ ,29 October 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۱ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۱۹
جانشین فرمانده سپاه سلمان سیستان وبلوچستان:
بسیج دانش آموزی پایه و دروازه بسیج است
 
جانشین فرمانده سپاه سلمان سیستان وبلوچستان با بیان اینکه بسیج دانش آموزی پایه و دروازه بسیج است، افزود: نخستین کارخانه انسان سازی بسیج دانش آموزی است.
به گزارش سرویس سیاسی عصرهامون به نقل از  زاهدانه، سرهنگ ناظری در جلسه هم اندیشی نخبگان بسیج دانش آموزی با نماینده ولی فقیه هفته بسیج دانش آموزی یادآور شجاعت، دلاوری، سلحشوری خیل عظیمی از مردم دلاور ملت ایران به ویژه 36 هزار شهید از قشر دانش آموزی عنوان کرد که جان خویش را نثار انقلاب و اسلام کردند.
وی افزود: اگر چه شهید فهمیده نوجوان سیزده ساله ای بیش نبود لکن سردار عشق لقب گرفت به گونه ای که امام راحل در وصف این شهید فرمودند " به من رهبر نگوئید" بلکه رهبر ما آن طفل 13 ساله ای است که نارنجک به کمر بست و در زیر تانک رفت و حماسه آفرید.
وی ادامه داد: شهید فهمیده برای دانش آموزان الگو ودرس آزادگی، ولایت مداری، شجاعت، شهامت، هیات من الذله و استکبار ستیزی است.
جانشین فرمانده سپاه سلمان شعار هفته بسیج دانش آموزی را " دانش آموز انقلابی، مدرسه انقلابی" عنوان کرد و گفت: بیشترین جملاتی که رهبر انقلاب در هفت ماه گذشته از سال بکار بردند اقتصاد مقاومتی، تحریم اقتصادی و جوان مومن و انقلابی است.
وی تصریح کرد: اگر چه بعضی سهوا سعی در زدودن روحیات سلحشوری، شجاعت و رشادت فرزندان این مرزو بوم دارند و درس شهید فهمیده را از پایه دهم و درس مساجد اسلامی را از پایه چهارم حذف کردند اما این حرکت ها برای افرادی که با هدف دست به این اقدامات می زنند ره به جایی نخواهد برد زیرا دانش آموزان ما آماده هستند و در تجمع 13 آبان نشان می دهند که کسی اجازه نمی دهند به این مملکت، رهبری و نظام نگاه چپ بیاندازند.
وی با اشاره به راهپیمایی روز 13 آبان ماه ادامه داد: دانش آموزان پیرو راه شهدایی هستند که در 13 آبان ماه سال 57 خونشان سنگ فرش خیابان های تهران شد و زمینه پیروزی انقلاب را ایجاد کردند.
جانشین سپاه سلمان استان با بیان اینکه 42 درصد از جمعیت دانش آموزی استان بسیجی هستند، گفت: جمعیت هدفی که در استان سیستان وبلوچستان برای جذب بسیج وجود دارد 71 هزار و 500 نفر است که تاکنون 27 هزارو 342 نفر جذب شده اند.
مدیر کل آموزش و پرورش استان نیز در ادامه این جلسه اظهار داشت: امروز به لطف پروردگار فضای بی مانند همدلی، دوستی و همکاری برای تربیت دانش آموزان و آشنا سازی دانش آموزان با ارزش های این نظام و دفاع مقدس حاکم است.
علیرضا نخعی با بیان اینکه همه دنش آموزان بسیجی هستند، ادامه داد: امکان ندارد شخصی در این نظام و کشور زندگی کند و با سرمایه گرانقدر شهدای دانش آموز آشنا شود و بعد از آن غفلت کند.
وی با بیان اینکه امروز دانش آموزان با رشادت شهدا آشنایی دارند، افزود: موفقیت دانش آموزان در عرصه های علمی، فرهنگی و هنری نشان دهنده آمادگی کامل و آگاهی و بصیرت آنها است.
این مسئول در ادامه با اشاره به دسیسه و هجمه بی سابقه دشمن در حوزه فرهنگی گفت: باید با بصیرت و آگاهی کامل در جبهه فرهنگی مردانه ایستاد و از حریم اخلاق و فرهنگ و از مقدسات کشور و نظام دفاع کرد.
انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۸۹۴۵۷
مرجع : پایگاه خبری زاهدانه


ارسال