دوشنبه ۳۰ فروردين ۱۴۰۰ ,19 April 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۲ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۴۲
رئیس اداره تبلیغات اسلامی دلگان:
آتش زدن پرچم آمریکا از مهم ترین برنامه های روز ۱۳ آبان است/ برگزاری راهپیمایی در ۳ نقطه از شهرستان دلگان
 
حجت الاسلام والمسلمین مراد بخش نورایی گفت: یکی از برنامه های مهم و اساسی راهپیمایی روز 13 آبان در شهرستان دلگان، آتش زدن پرچم آمریکا است.
به گزارش عصرهامون به نقل از دلگان پرس، حجت الاسلام والمسلمین مراد بخش نورایی یار رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان دلگان در گفتگو با خبرنگار ما با گرامی داشت روز دانش آموز و تسخیر لانه جاسوسی آمریکا در سال 58 توسط دانشجویان انقلابی، گفت: 13 آبان یادآور رویدادهای مهمی در تاریخ انقلاب اسلامی است که نقش اساسی در تاریخ ساز بودن آن را دانش آموزان در سال 57 و دانشجویان در سال 58 داشته اند.
وی با اشاره به اهمیت برگزاری راهپیمایی یوم الله ۱۳آبان، افزود: مردم شهرستان دلگان با حضوری فعال و موثر و با شکوهی خاص در راهپیمایی این روز عظیم و بزرگ شرکت می کنند.
مراد بخش نورایی یار با بیان اینکه راهپیمایی روز 13 آبان در 3 نقطه از شهرستان دلگان برگزار خواهد شد تصریح کرد: این راهپیمایی در دلگان از ساعت 8 صبح و از میدان امام علی (ع) تا میدان امام حسین (ع)، در جلگه چاه هاشم از مسجد جامع و در دهستان هودیان از مسجد جامع این روستا برپا خواهد شد.
رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان دلگان بیان کرد: یکی از برنامه های مهم و اساسی راهپیمایی روز 13 آبان در شهرستان دلگان، آتش زدن پرچم آمریکا است که مثل سال های گذشته انجام خواهد شد.
وی اضافه کرد: هدف از آتش زدن پرچم آمریکا یعنی ایستادگی در مقابل ظلم و کشورهای استکباری و استعماری است و اینکه مردم ایران در مقابل این ابرقدرت ها سر تسلیم فرود نمی آورند.
مراد بخش نورایی یار خاطر نشان کرد: این برنامه با همکاری اداره آموزش و پرورش، اداره تبلیغات اسلامی، ناحیه مقاومت بسیج سپاه و سایر ادارات شهرستان دلگان برگزار خواهد شد.
انتهای پیام/8306
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۸۹۴۹۷
مرجع : دلگان پرس


ارسال