يکشنبه ۲۴ شهريور ۱۳۹۸ ,15 September 2019
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : جمعه ۲۱ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۱۵:۵۴
استاندار سیستان و بلوچستان عنوان کرد:
افزایش ۱۱۰ درصدی زیرساخت‌ها و امکانات پایانه مرزی میرجاوه تا سال آینده
 
استاندار سیستان و بلوچستان در سفر به میرجاوه گفت: تلاش خواهد شد تا سال آینده زیرساخت‌ها و امکانات پایانه مرزی میرجاوه با هدف خدمت‌رسانی مناسب به زائران پاکستانی پیاده‌روی اربعید حدود 100 تا 110 درصد افزایش یابد.
به گزارش سرویس سیاسی عصر هامون، به نقل از پایگاه خبری لادیز؛استاندار سیستان و بلوچستان و جمعی از مدیران ارشد دستگاه‌های دولتی پیش از ظهر امروز از محل پایانه مرزی میرجاوه و موکب و زائرسرایی که جهت میزبانی از زوار پاکستانی اربعین در این پایانه مرزی راه‌اندازی شده است بازدید کرد.
علی‌اوسط هاشمی در این بازدید اظهار کرد:  امسال نسبت به سال گذشته امکانات رفاهی مطلوبی برای زائران پاکستانی که از طریق سیستان و بلوچستان به عراق عزیمت می‌کنند در پایانه مرزی میرجاوه فراهم شده  و تلاش شده است با فراهم آوردن امکانات رفاهی مناسب، پذیرایی خوبی از زائرین پاکستانی داشته باشیم.
وی افزود: پایانه مرزی میرجاوه صرفاً یک سایت اقتصادی نیست، بلکه مجموعه‌ای ارزشی است که میزبان زائران عتبات عالیات است، این باعث افتخار مردم سیستان و بلوچستان است که میزبان زائران اباعبدالله الحسین(ع) هستند و دروازه ورود ارادتمندان ائمه اطهار(ع) برای عزیمت به سمت عتبات عالیات از نقطه صفر مرزی سیستان و بلوچستان است.
وی خاطرنشان کرد: تلاش خواهد شد تا سال آینده زیرساخت‌ها و امکانات پایانه مرزی میرجاوه با هدف خدمت‌رسانی مناسب به زائران پاکستانی پیاده‌روی اربعید حدود 100 تا 110 درصد افزایش یابد.


انتهای پیام/4941
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۸۹۷۰۹


ارسال