چهارشنبه ۱ بهمن ۱۳۹۹ ,20 January 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : شنبه ۲۲ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۰۷:۰۱
امام جمعه موقت نیمروز :
فرهنگ کتاب خوانی در جامعه گسترش یابد/اربعین یک مانور سیاسی توسط شیعیان است
 
امام جمعه موقت نیمروز با اشاره به لزوم ترویج فرهنگ کتاب خوانی در بین این نسل گفت: رشد هر جامعه‌ای توسط جوانان آن جامعه شکل می‌گیرد.
به گزارش سرویس عصرهامون به نقل از خبرنیمروز، حجت السلام والمسلمین مهدی کیخا با بیان اینکه ترامپ اگرچه عنوان کرده است با رسیدن به کاخ سفید برجام را پاره خواهد کرد و به آن پایبند نیست اظهارد اشت: رهبر معظم انقلاب فرموده اند: جمهوری اسلامی ابتدائاً برجام را نقض نخواهد کرد، زیرا وفای به عهد، دستور قرآنی است اما اگر تهدید نامزدهای ریاست جمهوری آمریکا مبنی بر پاره کردن برجام عملی شود، جمهوری اسلامی برجام را آتش خواهد زد که این کار هم دستوری قرآنی درباره‌ی نقض عهد متقابل است.
وی افزود: ایران نهایت تلاش خود را برای ریشه‌کن کردن تروریسم انجام داده و مطمئناً این کار را ادامه خواهد داد.
خطیب نمازجمعه تصریح کرد: جنگ هشت ساله در واقع گنجی بزرگی از تجربه برای ما بود هر چند ماهمه چیز را در تجهیزات ظاهری خلاصه نمی کنیم بلکه بیشتر به تجهیزات معنوی اعتقاد داریم.
حجت السلام کیخا خاطر نشان کرد: مرگ بر آمریکا یعنی مرگ بر دشمنان اسلام، همان مقدار که لعن به دشمنان اهل بیت(علیهم السلام) ثواب دارد و عبادت است، مرگ بر آمریکا نیز ثواب دارد و یک عبادت است.
وی با اشاره به هفته کتاب و کتابخوانی بیان کرد: کتاب یکی از مهم‌ترین ابزارها و ملزومات پیشرفت و رشد در تمام زمینه‌های بشری از جمله دانش، فرهنگ و تمدن است.
خطیب نمازجمعه با بیان اینکه اربعین یک مانور سیاسی است که توسط شیعه انجام می شود، اذعان داشت: راهپیمایی عظیم اربعین نماد اتحاد شیعیان ومسلمانان وخاری برچشم دشمنان خواهد بود.
انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۸۹۷۱۲


ارسال