سه شنبه ۲۴ تير ۱۳۹۹ ,14 July 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : جمعه ۲۸ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۱۳:۲۹
مسئول کتابخانه های عمومی شهرستان دلگان بیان کرد؛
وجود 2 کتابخانه عمومی در دلگان/ ثبت نام رایگان اعضا به مناسبت آغاز هفته کتاب و کتابخوانی
 
عبدالواحد بامری با گرامی داشت آغاز هفته کتاب و کتابخوانی، گفت: به مناسبت آغاز هفته کتاب و کتابخوانی در روز 24 آبان اعضا بصورت رایگان ثبت نام می شوند.
به گزارش عصرهامون به نقل از دلگان پرس، عبدالواحد بامری مسئول کتابخانه های عمومی شهرستان دلگان در گفتگو با خبرنگار ما با گرامی داشت هفته کتاب و کتابخوانی به تشریح برنامه های این هفته پرداخت و گفت: زنگ آغاز هفته کتاب و کتابخوانی، تشکیل جلسه شورای اداری در محل کتابخانه عمومی دلگان، نشست عمومی کتابخوان در این شهرستان و بازدید مسئولان ادارات دلگان از کتاب خانه از جمله برنامه های هفته کتاب است.
وی افزود: روز 24 آبان به مناسبت آغاز هفته کتاب و کتابخوانی، یک روز ثبت نام اعضا بصورت رایگان در کتابخانه های عمومی شهرستان دلگان انجام می شود.
مسئول کتابخانه های عمومی شهرستان دلگان با بیان اینکه کتابخانه عمومی این شهرستان بیش از 493 نفر عضو دارد اظهار کرد: که 383 نفر از آنها از خانم ها و 110 نفر از آنها آقایان هستند.
عبدالواحد بامری تصریح کرد: کتابخانه های فعال شهرستان دلگان، 2 کتابخانه که یکی از آن در بخش مرکزی دلگان و دیگری در بخش جلگه چاه هاشم دلگان است.
وی با بیان اینکه خدمات مختلف فرهنگی در کتابخانه های عمومی شهرستان دلگان به اعضا ارایه می شود بیان کرد: امانت کتاب، مطالعه کتاب در کتابخانه، خدمات شنیداری و دیداری از جمله آنها است.
مسئول کتابخانه های عمومی شهرستان دلگان هر ماه با حضور اعضا، نشست های کتابخوانی در شهرستان دلگان برگزار می شود اضافه کرد: نشست های تخصصی با موضوعات مختلف انجام می شود.
عبدالواحد بامری به لزوم حفظ جایگاه کتاب و کتابخوانی علیرغم توسعه ی فضاهای مجازی اشاره و خاطر نشان کرد: کتاب باید به عنوان مهمترین اثر در سبد فرهنگی خانواده ها جای داشته باشد.
گفتنی است هفته کتاب و کتابخوانی از 24 آبان ماه تا سی ام این ماه است.
انتهای پیام/8306
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۸۹۸۵۲
مرجع : دلگان پرس


ارسال