يکشنبه ۱۹ مرداد ۱۳۹۹ ,9 August 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : شنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۱۳:۲۲
امام جمعه موقت نیمروز :
راهپیمایی اربعین نماد قدرت و وحدت مسلمانان است/بسیج خنثی کننده توطئه دشمنان
 
امام جمعه موقت نیمروز گفت: بسیج با روحیه شهادت و ایثارگری خود می تواند هر توطئه ای را خنثی کند.
به گزارش سرویس عصرهامون به نقل از خبرنیمروز، حجت السلام والمسلمین محمد قاسمی ضمن دعوت نمازگزاران به رعایت تقوای الهی و دوری از گناهان گفت: خداوند انسان‌های متقی و پرهیزکار را بندگان خاص و دوست خود می دارد.
خطیب نمازجمعه خاطر نشان کرد: شهید خزایی راوی مظلومیت مردم سوریه بویژه ساکنان حلب در برابر استکبار، تروریسم تکفیری و جهل و انحراف و سنگربان حریم اسلام، ملت ایران و حق و عدالت در آن دیار بودند.
وی با اشاره به سخنان فرزند شهید تصریح کرد: یکی از شاخصه‌های اصلی پدرم این بود که همیشه پشتیبان ولایت و تحت فرمان ولایت بود و از هر امکانی که داشت در این راه استفاده می‌کرد.
حجت السلام قاسمی ضمن تبریک هفته بسیج ادامه داد: بسیج از ابتدای انقلاب تاکنون با زنده نگه داشتن فرهنگ، آرمان ها و ارزش های انقلاب، نشان داده که با روحیه شهادت و ایثارگری خود می تواند هر توطئه ای را خنثی کند.
وی با اشاره به سخنان مقام معظم رهبری در خصوص بسیج اذعان داشت: بسیج یکی از برجسته ترین مسائلی است که حکمت امام بزرگوار در آن آشکار شد.
امام جمعه موقت نیمروز بیان کرد: اجتماع بزرگ اربعین نماد قدرت و وحدت مسلمانان است و این عظمت و بزرگی قیام عاشورا و نهضت حسینی را نشان می دهد.
انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۸۹۸۷۵


ارسال