سه شنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۸ ,20 August 2019
0
Share/Save/Bookmark
۰
حجت الاسلام والمسلمین عظیم بامری با بیان اینکه راه پیشرفت کشور از طریق روحیه و تفکر بسیجی است گفت: تنها راه برون رفت از مشکلات و موانع همین روحیه جهادی است.
به گزارش عصرهامون به نقل از  دلگان پرس، حجت الاسلام والمسلمین عظیم بامری امام جمعه دلگان در خطبه های نماز جمعه این هفته با بیان اینکه جهاد در راه خداوند اجر عظیمی دارد اظهار کرد: در همه رعصه هایی که نیازمند تلاش و کوشش است، باید با جهاد عمل شود.
وی با اشاره به اینکه کشور ما نیازمند تحول در امر اقتصادی است و در عرصه اقتصادی باید تلاش و کوشش زیادی انجام شود افزود: در این عرصه هم نیازمند مجاهدت است و با روحیه جهادی فقط می توان اقتصاد کشور را شکوفا کرد.
امام جمعه دلگان با بیان اینکه دشمن تلاش همه جانبه ای را برای ضربه زدن به بنیان های فرهنگی جامعه اسلامی ایرانی ما به کار گرفته است تصریح کرد: در عرصه فرهنگی باید با مجاهدت بسیار زیادی به مقابله با طرح های دشمن رفت.
حجت الاسلام والمسلمین عظیم بامری به 29 آبان آغاز هفته بسیج اشاره کرد و گفت: تنها راه پیشرفت کشور از طریق روحیه و تفکر بسیجی و جهادی است و تنها راه برون رفت از مشکلات و موانع همین روحیه انقلابی و جهادی است.
وی با تاکید بر اینکه همین روحیه بسیجی و جهادی است که لرزه بر دشمنان اسلام و انقلاب انداخته است تصریح کرد: بسیجیان با همین روحیه توانستند در دوران 8 سال دفاع در مقابل رژیم بعثی عراق و دشمنان انقلاب اسلامی ایستادگی کنند و نگذارند که پای دشمن به مرزهای داخلی کشورمان باز شود.
خطیب جمعه دلگان به شهادت محسن خزایی خبرنگار کشورمان در کشور سوریه اشاره کرد و افزود: این خبرنگار بسیجی در جبهه مقاومت و روایتگر حماسه سازی های مدافعان حریم آل الله و اسلام ناب محمدی بود.
حجت الاسلام والمسلمین عظیم بامری با بیان اینکه شهید خزایی عمق جنایات تکفیری ها و تروریستها را با تصویر به جهانیان نشان می داد اضافه کرد: و در آخر توسط همین تروریستهای تکفیری به شهادت رسید.
انتهای پیام/8306
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۸۹۹۰۴
مرجع : دلگان پرس


ارسال