سه شنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۷ ,11 December 2018
0
Share/Save/Bookmark
۰
رئیس راه و شهرسازی نیکشهر گفت: راه و شهرسازی نیکشهر تمام تلاش خود را برای رفع مشکلات راه های حوزه استحفاظی این اداره انجام می دهد.
عبدالرحمان نارویی در گفت و گو با خبرنگار عصرهامون افزود: با توجه به مشکلات گفته شده توسط برخی افراد در مورد بخش مرکزی نیکشهر، باید به اطلاع مردم برسانیم که از سال گذشته تاکنون اقدامات قابل توجهی در این بخش انجام شده است.
وی ادامه داد: از جمله طرح ها و اقدامات انجام شده در این بخش می توان به زیرسازی و آسفالت 35کیلومتر راه روستایی محورهای هیچان، تواران، مورتگان، خیرآباد، کشیک، کهورکان، زیرُک آباد و هیتان با اعتبار یک میلیارد و 800میلیون تومان اشاره کرد.
وی اظهار کرد: بهسازی و روکش آسفالت محور چاهان-زرآباد به طول 45کیلومتر و اعتبار 9میلیارد و 450میلیون تومان، قیرپاشی محور روستایی به طول 305کیلومتر با اعتبار یک میلیارد و 370میلیون تومان، تعریض، بازگشایی، خاکریزی، آسفالت و دوبانده کردن ورودی نیکشهر به طول سه کیلومتر با اعتبار2میلیارد و 100میلیون تومان از دیگر اقدامات انجام شده در این بخش بوده است.
نارویی بیان کرد: بازگشایی 19کیلومتر از راه روستایی بخش مرکزی محور گو، گوذر و جوگین با اعتبار یک میلیارد و 390میلیون تومان و تسطیح، رگلاژ، موج تراشی چندین نوبته راه های خاکی و شوسه روستایی به طول 900کیلومتر در 8ماه گذشته از جمله این اقدامات بوده است.
وی در خصوص فعالیت های مربوط به بخش ایمنی راههای این بخش نیز گفت: طی یک سال گذشته، در راستای ایمنی راه ها، 260کیلومتر خط کشی حوزه استحفاظی، نصب12هزار عدد چشم گربه ای و 6چراغ چشمک زن، نصب هزار و 500مترطول گاردریل و 20عدد چراغ سولار دودستگاه تونل با اعتبار یک میلیارد و 450میلیون تومان در این زمینه انجام شده است.
وی در پایان خاطر نشان کرد: در راستای ایمنی هرچه بیشتر محورهای این بخش، تعمیرات و ابنیه فنی محور داروکان، هیچان، چاهان و کوچنگ با اعتبار یک میلیارد و 450میلیون تومان اجرا شده است.
شایان ذکر است چندی قبل رئیس شورای اسلامی بخش مرکزی نیکشهر در مصاحبه ای از وضعیت راه ها گلایه مند بوده است.
انتهای پیام/
 
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۸۹۹۳۹


ارسال