پنجشنبه ۲۲ آذر ۱۳۹۷ ,13 December 2018
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۳ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۰۹:۳۹
در واکنش به سخنان رئیس شورای اسلامی نیکشهرمطرح شد:
حضور متخصصان در بیمارستان نیکشهر بی سابقه است/هیچ مشکلی از نظر تعداد پزشک نداریم
 
مدیر داخلی بیمارستان نیکشهر گفت: در حال حاضر هیچ مشکلی از نظر کمبود پزشک در شهرستان نیکشهر وجود ندارد.
اسماعیل پوریان در گفت و گو با خبرنگار اجتماعی عصرهامون در واکنش به اظهارات رئیس شورای اسلامی بخش مرکزی نیکشهر اظهار داشت: با توجه به سیاستهای وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، خوشبختانه امسال ما بیشترین حضور پزشکان متخصص را در شهرستان نیکشهر شاهد هستیم که این تعداد در 15سال گذشته که از زمان آغاز به کار بنده در علوم پزشکی می گذرد، بی سابقه است و تاکنون این آمار را در این شهرستان نداشته ایم.
وی افزود: درحال حاضر یک متخصص اطفال، 4متخصص زنان، 2متخصص داخلی، 2متخصص بیهوشی و چندین متخصص دیگر در این بیمارستان مشغول به فعالیت هستند که از لحاظ تعداد، رشد بیش از صد درصدی را در تعداد پزشکان شاهد هستیم.
وی با بیان اینکه چون رئیس شورای اسلامی بخش مرکزی سمتی نیز در مرکز استان دارند و هر چند ماه به نیکشهر می آیند، اطلاعات لازم را از حوزه های مختلف ندارند، گفت: در حال حاضر باید اعضای شوراهای اسلامی به کمک مسئولان بیایند و برای رفع مشکلات شهری کمک کنند که به طور مثال می توان وجود زباله های خانگی در مقابل خانه های متخصصان اشاره کرد.
این مقام مسئول با اشاره به اینکه پزشکان در این شهرستان با مشکل نبود اینترنت نیز مواجه هستند از مسئولان درخواست کرد تا برای حل این مشکلات اقدام لازم را انجام دهند.
انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۸۹۹۷۳


ارسال