سه شنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۷ ,18 December 2018
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۳ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۱۳:۱۸
تنها بندر اقیانوسی کشور فاقد پزشکی قانونی
 
مدیر کل راه و شهرسازی جنوب سیستان و بلوچستان گفت: در صورت تامین700میلیون ریال اعتبار، بخشي ازساختمان پزشکی قانونی شهرستان چابهار تا پایان امسال به بهره برداري مي رسد.
ایوب کرد در گفت و گو با خبرنگار اجتماعی عصرهامون اظهار داشت: این پروژه از پروژه های ملی است که تاکنون 75درصد پیشرفت فیزیکی داشته و امیدواریم  با تخصیص به موقع اعتبار، تا قبل از پایان امسال افتتاح و به بهره برداری برسد.
وی افزود: با توجه به نیاز مبرم مردم شهرستان‎های چابهار، کنارک و نیکشهر به انجام معاینات و آزمایش‎های پزشکی قانونی ساختمان اداری آزمایشگاهی پزشکی قانونی در شهرستان چابهار با هزار و 100 متر مربع زیربنا در 2 طبقه و با اسکلت بتنی با اعتبار تخصيصي 600 میلیون ريال از روزهای پایانی سال 1393 در دستور کار قرار گرفت.
کرد ادامه داد: با توجه به تخصيص اندك ابلاغي، اجرا و اتمام بخش سرد خانه و سالن تشريع اجساد ساختمان پزشکی قانونی شهرستان چابهار در دستور كار قرار گرفته كه با نگاه ويژه مسئولين درتامين اعتبارمورد نيازدرسال جاري به بهره برداري خواهند رسيد.
وی ادامه داد: عمليات تكميل بخش سرد خانه و سالن تشريع اين ساختمان با زير بناي 180 متر مربع هم اكنون 75 درصد پيشرفت فيزيكي دارد وتاكنون مبلغ یک هزار و 150ميليون ريال هزينه شده و براي تكميل و بهره برداري اين پروژه نياز به 700 ميليون ريال اعتبار است؛ كه در صورت تامين اعتبار اين اداره كل آمادگي آن را دارد براي رفع مشكل مردم چابهاردر اسرع وقت اين پروژه راتكميل و به دستگاه بهره بردار تحويل کند.
مدیر کل راه وشهرسازی جنوب استان خاطرنشان کرد: در صورت نياز به زمان براي انجام معاينات بيشتر بر روي اجساد و لزوم نگهداري اجساد در محل پزشكي قانوني شهرستان چابهار با تخصيص اين ميزان اعتبار مشكل مردم چابهار براي نگهداري اجساد مرتفع گرديده و باري ازدوش مردم ومسئولين غيورآن منطقه برداشته مي شود.
انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۸۹۹۹۱


ارسال