پنجشنبه ۳۰ فروردين ۱۳۹۷ ,19 April 2018
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : جمعه ۱۲ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۱۵:۰۰
شهریاری در بازدید از پروژه های عمرانی دانشگاه علوم پزشکی:
تامین بهترین امکانات بیمارستانی باعث تاخیر در اتمام پروژه هاست/ برخی مسئولین نان سیاسی بازی شان را می خورند
 
نماینده مردم زاهدان در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه مردم استان شایسته استفاده از بهترین امکانات هستند، گفت: پروژه های عمرانی دانشگاه علوم پزشکی زاهدان از دولت قبل آغاز شده اما بدلیل کمبود منابع تا کنون به تأخیر افتاده است.
حسینعلی شهریاری در حاشیه بازدید از پروژه های عمرانی دانشگاه علوم پزشکی زاهدان در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری عصرهامون، تأمین اعتبار پروژه های مورد بازدید را از محل یک درصد ارزش افزوده دریافتی کشور بیان کرد و افزود: این پروژه ها از دولت قبل آغاز شده اما بدلیل کمبود منابع تا کنون به تأخیر افتاده است.
وی با اشاره به پیگیری های مجلس در خصوص بهره برداری از پروژه های نیمه کاره اظهار داشت: امیدواریم که با پیشرفتی که پروژه ها داشتند حداکثر تا سال آینده آماده بهره‌برداری و خدمت رسانی به مردم باشند.
شهریاری همچنین سلامت و بهداشت سیستان و بلوچستان را در سطح متوسط رو به رشد ارزیابی کرد و افزود: یکی از علل تأخیر در تأمین تجهیزات و راه اندازی بخش های بیمارستانی این است که میخواهیم بهترین امکانات را برای مردم این استان فراهم کنیم زیرا مردم این استان شایسته استفاده از بهترین امکانات هستند.
رییس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس در خصوص جذب نیروهای بومی در دانشگاه علوم پزشکی اذعان داشت: طبق پیگیری ها و مصوبه مجلس باعنوان برقراری عدالت آموزشی برای مناطق محروم، ۳۰ درصد از سهمیه جذب نیرو در بخش های پزشک عمومی، تخصص، فوق تخصص و phd برای استان درنظر گرفته شده است.
وی با گلایه از سیاسی کاری برخی مسوولین استانی گفت: کار نماینده مجلس قانونگذاری است و کار مسوولین استان پیگیری و انجام مصوبات و پروژه هاست که متأسفانه برخی از این مسوولین نان سیاسی بازی اشان را می خورند.
نماینده مردم زاهدان با اشاره به تفرقه افکنی برخی افراد با ضد انقلاب اظهار کرد: نباید بگذاریم بعضی آدم ها از اختلافات قومی بهره برداری سوء کنند، شاید زمانی مجبور شویم اسنادی از استفاده های غیرقانونی مسوولین استان رو منتشر کنیم.
شهریاری با تأکید بر پیگیری تقسیمات کشوری و نیز مقایسه استان های خراسان رضوی،شمالی و جنوبی با زمان قبل از سه بخشی شدن نیز گفت: عده ای در داخل و خارج کشور با جوسازی علیه طرح تقسیم استان به نوعی به اختلافات دامن می زنند اما نمی دانند با اجرای طرح تقسیم، امکان رسیدگی و تأمین بودجه جهت توسعه استان افزایش پیدا می کند.
براساس این گزارش، صبح امروز از پروژه های عمرانی دانشگاه علوم پزشکی زاهدان با حضور دکتر شهریاری نماینده مردم این شهرستان در مجلس شورای اسلامی و ریاست دانشگاه علوم پزشکی زاهدان و برخی از  مسوولین استانی بازدید شد.
انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۹۰۲۱۰


ارسال