جمعه ۱ تير ۱۳۹۷ ,22 June 2018
0
Share/Save/Bookmark
۰
مشکل مسکن و اشتغال پدر چهارقلوها توسط قرارگاه قدس سپاه و فرمانداری زابل حل شد.
به گزارش خبرنگار اجتماعی عصرهامون، در روز های اخیر پایگاه خبری عصرهامون خبری مبنی بر مشکلات خانواده چهارقلوهای سیستانی و نصف شدن شیر این نوزادان منتشر کرد.
پس از انتشار این خبر فرماندار زابل وعده دیدار و رفع بخشی از مشکلات این خانواده را به این پایگاه خبری داد.
در تماسی که خبرنگار اجتماعی عصرهامون جهت پیگیری این موضوع با هوشنگ ناظری فرماندار زابل داشت، وی با بیان اینکه دیدار انجام شد، گفت: قرار شد شیر خشک نوزادان از طریق دانشگاه علوم پزشکی زابل و معاونت دارویی تامین و برنج یک سال خانواده نیز از طریق هلال احمر تامین شود.
وی ادامه داد: در بحث مسکن نیز قرار شد کمیته امداد امام خمینی(ره) تا زمانی که خانه این خانواده روستایی ساخته شود خانه ای با اعتبار 5 میلیون تومان رهن نماید.


ناظری افزود: در این جلسه از قول سردار مارانی قرار شد خانه ای برای این خانواده در زمین آن ها ساخته شود.
وی گفت: از طرف فاطمه رهبر معاون کمیته امداد کشور مبلغ یک میلیون تومان و از طرف مجموعه بخشداری و دهیاری نیز مبلغ یک میلیون تومان هدیه داده شد.
 فرماندار زابل با بیان اینکه مواد غذایی نیز با کمک کمیته امداد، شیلات و فرمانداری این شهرستان برای این خانواده تهیه و شب گذشته در اختیارشان قرار گرفت.
وی در خصوص شغل پدر خانواده نیز بیان کرد: از آنجایی که پدر خانواده دیپلم ناقص هستند قرار شد یا به عنوان راننده در یکی از ادارات به کار گیری و یا تراش سنگ های زینتی به ایشان آموزش و در این بخش به کار گیری شوند تا در آمدی به خانواده تزریق شود.
ناظری تصریح کرد: در خصوص کمک به مادر چهار قلوها نیز قرار شد بهزیستی یک پرستار خانم تامین نماید.
انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۹۰۳۰۲


ارسال