چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۷ ,20 June 2018
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱۸ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۰۹:۵۱
استانداران ادوار سیستان و بلوچستان در زاهدان گردهم آمدند
 
استانداران ادوار سیستان و بلوچستان برای بازدید از طرح‌های راه‌آهن، گاز و باند دوم فرودگاه زاهدان و مناطق حاشیه‌ای این شهر به زاهدان سفر کردند.
به گزارش عصرهامون، استانداران ادوار سیستان و بلوچستان به منظور شرکت در کمیته استانی مجمع ادواری استانداران در زاهدان گرد هم آمدند تا با ارائه پیشنهادات و تحلیل و بررسی، راهکاری برای برطرف کردن مشکلات این استان ارائه کرده و مسیر توسعه آن را هموار سازند.
طبق برنامه اعلامی استانداران ادوار سیستان و بلوچستان در این سفر دو روزه از طرح‌های راه آهن، گاز و باند دوم فرودگاه زاهدان و مناطق حاشیه‌ای بازدید می کنند.
علی اکبر رحمانی رئیس مجمع استانداران در بدو ورود به زاهدان در گفت وگو با خبرنگاران گفت: مجمع استانداران تمام قد مسئولان استانی را مساعدت می کند و بازوی مشورتی آنان در مرکز است. به گزار ش روابط عمومی استانداری سیستان و بلوچستان: دکتر "علی اکبر رحمانی" که سابقه مدیریت در استانداری های کرمانشاه ، تهران و معاون وزیر کشور و رئیس سازمان ثبت احوال را در کارنامه خود دارد، اظهار داشت: مهم ترین کار مجمع استانداران ،کمک فکری به مدیران ملی و استانی و انتقال مسائل استانها به قوای سه گانه است تا با ارائه تجربیات دین خویش را به استانهای کشور بویژه استانهای محروم ادا نمایند. 
رحمانی رئیس مجمع و استاندار اسبق تهران هدف اصلی از برگزاری مجمع ادواری استانداران در سیستان و بلوچستان را شرکت در نشست شورای اداری با هدف برررسی مسایل مختلف اجتماعی ،فرهنگی و اجتماعی استان در کمیسیونهای مختلف و ارائه نظرات و پیشنهادهای استانداران در این رابطه عنوان کرد. 
حضور در نشست شورای اداری سیستان و بلوچستان از دیگر برنامه‌های روز پنجشنبه اعضای مجمع ادواری استانداران این استان است.
شرکت در نشست مطبوعاتی و بازدید از هفتمین نمایشگاه صنایع دستی کشور در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی زاهدان نیز از برنامه‌های روز جمعه استانداران سیستان و بلوچستان در سفر به زاهدان اعلام شده است.

انتهای پیام//
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۹۰۳۶۴


ارسال