پنجشنبه ۱۹ تير ۱۳۹۹ ,9 July 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۰۸:۱۷
در مراسم آغاز امامت حضرت صاحب الزمان (عج)عنوان شد:
اعتقاد به ظهور منجی آخرالزمان در تمام ادیان الهی مشترک است
 
مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه شهرستان میرجاوه گفت: اعتقاد به ظهور منجی آخرالزمان در تمام ادیان الهی وجود دارد، تشیع و اهل سنت به ظهور منجی آخر الزمان معتقدند و اعتقاد به ظهور در شیعه و سنی یکی است.
به گزارش سرویس اجتماعی عصر هامون، به نقل از  لادیز، مراسم آغاز امامت حضرت صاحب الزمان (عج) با حضور مسئولین شهرستان میرجاوه و دانش آموزان در دبیرستان پسرانه شهید اکبری این شهرستان برگزار شد.
حجت الاسلام والمسلمین محمد مهدی گلشاهی در این مراسم اظهار کرد: مادر حضرت موسی با انداختن موسی در رود نیل او را از شر نمرود نجات داد و خداوند مقرر کرد که موسی در قصر فرعون پرورش یابد، روحانیون یهودی منتظر منجی بنی اسراییل بودند تا وی را اذیت کنند چراکه تولد عیسی منافع آنان را به خطر می انداخت بنابراین حضرت مریم فرزندش را مخفیانه به دنیا آورد، حضرت مهدی (عج) نیز در چنین شرایطی و مخفیانه متولد شد و دشمنان که به دنبال نابودی ایشان بودند نمی توانستند حضرت صاحب الزمان را مشاهده کنند.
وی افزود:ما چهار پیغمبر زنده هستیم، یکی از آنها حضرت خضر(ع) است و نامش در قرآن نیز ذکر شده است ، وقتی خداوند متعال اراده کند به شخصی عمر طولانی دهد این انجام خواهد شد، مسیحیان معتقدند حضرت عیسی در آسمان ها زنده است و روزی برای اجرای حکومت عدل الهی باز خواهد گشت و ما نیز معتقد به ظهور حضرت مهدی (عج) هستیم.
مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه شهرستان میرجاوه ضمن بیان ماجرای ولادت حضرت صاحب الزمان، بیان کرد: حضرت مهدی (عج) به محض تولد به سجده رفت و شهادتین را بر زبان آورد و معجزه ولادت حضرت عیسی(ع) دوباره تکرار شد.
وی با اشاره به احادیث اهل سنت درباره موعود آخر الزمان، عنوان کرذ: اعتقاد به ظهور منجی آخرالزمان در تمام ادیان الهی وجود دارد، تشیع و اهل سنت به ظهور منجی آخر الزمان معتقدند و اعتقاد به ظهور در شیعه و سنی یکی است، ترمزی عالم بزرگ اهل سنت در کتاب خود اورده است هر کس موعود آخرالزمان را انکار کند آنچه که به پیامبراکرم نازل شده انکار کرده است.
وی تصریح کرد: با ظهور حضرت مهدی(عج) عدالت، برابری و برادری در تمام جهان برقرار می شود و تمام مسیحیان و یهودیان مسلمان می شوند غارت، جنگ، بیماری و فقر در زمین جای نخواهد داشت و تمام زیبایی های دنیا به انسان های آخرالزمان روی خواهد آورد به طوریکه حتی یک فقیر در کل جهان پیدا نخواهیم کرد.
در پایان مسابقه فرهنگی اجرا و به 3 نفر از دانش آموزان برگزیده هدایایی اهدا شد.
انتهای پیام /
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۹۰۴۵۵


ارسال