سه شنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۷ ,18 December 2018
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۳ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۰۹:۱۴
رئیس جمعیت هلال احمر زهک خبر داد:
اهدای خون 50کارمند دستگاه های اجرایی
 
رئیس جمعیت هلال احمر زهک گفت: 50کارمند دستگاه های اجرایی این شهرستان خون خود را در راستای اهداف انسان دوستانه اهداء کردند.
عبدالمجید دهمرده در گفت و گو با خبرنگار اجتماعی عصرهامون افزود: این کار به مناسبت آغاز امامت حضرت ولی عصر(عج) و در ایستگاه سیار سازمان انتقال خون که در این شهرستان حضور یافته بود، انجام شده است.
وی ضمن تقدیر از کارمندان شرکت کننده در این طرح بیان کرد: جمعیت هلال اهمر یکی از اهدافی را که در راستای برنامه های انسان دوستانه خود دنبال می کند، آموزش یک نفر در هر خانواده است و این کار را برای کاهش مرگ و میر به دلیل وقوع حوادث، ایست قلبی و سکته  در جوامع بشری دنبال می شود.
وی تاکید کرد: در این زمینه با توجه به نیاز از تمام افراد علاقمند دعوت می شود تا در دوره های آموزشی رایگان جمعیت هلال احمر شرکت کنند تا بتوانند در حوادث و بیماری ها نجات دهنده جان افراد باشند.
وی خاطر نشان کرد: تمامی دوره های تخصصی شامل حوادث کوهستان، سیلاب، جاده ای برای افراد به طور رایگان برگزار می شود و افراد علاقمند می توانند علاوه بر دوره های مقدماتی در این دوره ها نیز شرکت کنند.
این مسئول در پایان تاکید کرد: جمعیت هلال احمر آماده حضور و خدمات رسانی در تمامی حوادث طبیعی و غیر طبیعی با بهره گیری از توان امدادگران و نجاتگران و تجهیزات سبک، نیمه سنگین و سنگین خود می باشد.
انتهای پیام/ 
 
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۹۰۵۱۷


ارسال