شنبه ۲۷ دی ۱۳۹۹ ,16 January 2021
1
Share/Save/Bookmark
۰
به تازگی تصویری از مسئولین سیستان و بلوچستان در فضای مجازی منتشر شده است که حکایت از سفر معاون استاندار به همراه چند مسئول دیگر به قلب اروپا دارد.
به گزارش عصرهامون، در حالی مردم سیستان و بلوچستان با محرومیت و مشکلات زیادی دست و پنجه نرم می کند که تصاویر منتشر شده جمعی از دولتمردان سیستان و بلوچستان نشان می دهد آنها دورهمی به قلب اروپا سفر کردند.
در حالی دولتمردان سیستان و بلوچستان سفر به فرانسه را انتخاب کرده اند که سکانداران دولت در استان بارها و بارها از شرایط نامناسب مالی دولت تدبیر گفتند و مشکلات استان را به بی پولی گره زدند.
 

مدت هاست استان سیستان و بلوچستان با مشکلاتی از قبیل فقر، بیکاری، کمبود آب و خشکسالی دست و پنجه نرم می کند اما گویا برخی ترجیح می دهند چراغ خاموش از کنار این مشکلات گذر کنند و هوای دل خودشان را داشته باشند.
علی ای حال و در حالی سفر دولتمردان به پاریس با واکنش های بسیاری از مردم مواجه شده است که شنیده ها حاکی از آن است که مسافران فرانسه برای الگو گرفتن از برنامه‌ریزی شهری پاریس به این شهر سفر کرده اند!
در همین خصوص و در تماس با نوری شهردار زابل از دستاوردهای این سفر پرسیدیم که وی پاسخ گویی به این سئوال را به باقر کرد معاون عمرانی استاندار محول کرد و گفت در حال جمع بندی هستیم.
در تماسی دیگر با درویش بلوچ نیا شهردار زرآباد یکی دیگر از مسافران پاریس وی نیز پاسخی به دستاوردهای سفر به اروپا پاسخی نداد.

آنچه اما عیان اینکه افکار عمومی در استان منتظر پاسخی روشن در خصوص سفر اخیر دولتمردان به قلب اروپا هستند و حاضران در این سفر از هرگونه اطلاع رسانی در این خصوص و انتشار نتیجه این اروپاگردی طفره می روند.
فی الواقع باید دید دستاورد این سفر مسئولین که به گفته شهردار زابل در روزهای آینده توسط معاون استاندار اطلاع رسانی خواهد شد از کدام مشکل لاینحل مردم سیستان و بلوچستان که به قول نماینده مردم زاهدان فقیرترین مردم ایران هستند گره گشایی کرده است؟! 


انتهای پیام//
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۹۰۵۲۳


ارسال