پنجشنبه ۱۹ تير ۱۳۹۹ ,9 July 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
جوانان میرجاوه با داشتن استعدادهای بالای ورزشی از کمبود امکانات ورزشی رنج می برند و کمبود امکانات ورزشی موجب شده تا بسیاری از نوجوانان و جوانان این شهرستان، اوقات فراغت خود را به جای ورزش و تفریح در اماکن ورزشی، به بطالت بگذرانند.
پایگاه خبری لادیز؛ جوانان میرجاوه با داشتن استعدادهای بالای ورزشی از کمبود امکانات ورزشی رنج می برند و کمبود امکانات ورزشی موجب شده تا بسیاری از نوجوانان و جوانان این شهرستان، اوقات فراغت خود را به جای ورزش و تفریح در اماکن ورزشی، به بطالت بگذرانند.
در حال حاضر فقر امکانات ورزشی در این شهرستان به شدت احساس می‌شود و لزوم اعتنای دولت به این مقوله و تخصیص اعتبار مورد نیاز برای اصلاح زیرساخت‌ها و تجهیز مناطق به امکانات ورزشی، اجتناب ناپذیر به نظر می‌رسد.

محمد ریگی مربی یکی از تیم های فوتبال شهرستان میرجاوه در این رابطه با خبرنگار سرویس ورزشی پایگاه خبری لادیز اظهار کرد: با وجود اینکه جوانان علاقه مند به ورزش مخصوصا فوتبال در شهرستان میرجاوه بسیار زیاد است اما امکانات ورزشی این شهرستان در سطح حداقل مانده است .

وی افزود : در حال حاضر مربیگری تیمی را برعهده دارم که در لیگ استانی نتایج خوبی را تاکنون داشته اما برای تمرینات تیم با مشکلات زیادی مواجه است .

این مربی خاطر نشان کرد : سیستم روشنایی و گرمایشی تنها سالن ورزشی شهرستان در شرایط مناسبی نیست و بازیکنان از این مساله رنج می برند.

وی ادامه داد: کمبود امکانات فقط به زیر ساخت ها ختم نمی شود بلکه برخی از بازیکنان علاقه مند نیز به دلیل نداشتن هزینه ورودی سالن و کمبود تجهیزات اولیه از ادامه دادن ورزش باز مانده اند.

 

"عبداالقدوس ارباب زهی" رییس اداره ورزش و جوانان شهرستان میرجاوه در رابطه با مطالبت ورزشکاران به خبرنگار سرویس ورزشی پایگاه خبری لادیزگفت : مشکل به وجود آمده در سیستم روشنایی سالن ورزشی  طی  هفته آینده برطرف خواهد شد و دلیل طولانی شدن این نقص فنی مشکل نبود امکانات متناسب با این سالن می باشد، درب ورودی سالن در اندازه استاندارد نیست و تهیه بالابر متناسب با درب ورودی نیازمند صرف زمان زیادی بود .

وی افزود :  در حال حاضر اداره ورزش و جوانان شهرستان به دلیل مشکلات مالی ورزشکاران هزینه ورودی سالن را به صورت نیم بها از آنان دریافت می کند و از آنجایی که طبق قوانین و مقررات اموال و دارایی های اداره باید درآمد زا باشد استفاده رایگان تیم های خصوصی مقدور نمی باشد .

ارباب زهی با تکذیب مساله عدم نوبت دهی به برخی از تیم های فوتبال شهرستان خاطر نشان کرد:  همه ورزشکاران شهرستان میرجاوه جهت رزو سالن ورزشی با مراجعه به اداره ورزش و جوانان و مشاهده برنامه  زمان بندی شده سالن می توانند اقدام به نوبت گیری نمایند .  

انتهای پیام /4941

 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۹۰۶۱۳


ارسال