سه شنبه ۷ بهمن ۱۳۹۹ ,26 January 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : شنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۲۱:۲۰
مولوی عبدالرحیم ریگیان پور:
وحدت شیعه و سنی در جنگ حلب باعث نصرت مسلمین شد/مبارزه باید تا نابودی کامل داعش تداوم یابد
 
امام جمعه اهل سنت میرجاوه گفت:وحدت شیعه و سنی در جنگ حلب باعث پیروزی آنان در مقابل تروریست های خونخوار داعش شد و این وحدت الهام گرفته از وحدت موجود در جمهوری اسلامی است.
به گزارش سرویس اجتماعی عصرهامون؛ مولوی عبدالرحیم ریگیان پور در گفت و گو با خبرنگار لادیز، اظهار کرد: وحدت شیعه و سنی در جنگ حلب باعث پیروزی آنان در مقابل تروریست های خونخوار داعش شد و این وحدت الهام گرفته از وحدت موجود در جمهوری اسلامی است،  اتحاد شکل گرفته در سوریه، اخوت و برادری را بین مسلمین افزایش داد و باعث نصرت آنان شد.

وی با اشاره به نقش رهبر انقلاب در افزایش وحدت جهان اسلام، افزود: بیانات رهبر معظم انقلاب زمینه ساز وحدت مسلمین در جهان است و همانطور که امام خمینی(ع) همه امت اسلامی را مخاطب قرار می دادند، رهبر انقلاب نیز تمام دنیای اسلام را به وحدت و یکپارچگی دعوت می کنند تا درمقابل استکبار جهانی و داعش قدرتمند شوند.

وی خاطرنشان کرد: تروریست های داعش جنایتکار و کافرند و نبرد تا نابودی کامل خونخواران داعش نباید متوقف شود چراکه انان به دنبال لکه دار کردن و از بین بردن اسلام هستند و گفت و گو با چنین افرادی راه به جایی نمی برد.

وی بیان کرد: وحشت غرب و آمریکا از ازادی حلب به دلیل به خطر افتادن منافعشان در سوریه است،آمریکا، اسراییل و کشورهای اروپایی حامیان داعش بوده و تروریست ها را تغذیه می کنند و شکست داعش در حلب، پدرخوانده های انها را در رسیدن به اهدافشان ناکام گذاشت و اکنون از طرق مختلف به دنبال حفظ موقعیت داعش در سوریه هستند.


انتهای پیام/4941

 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۹۰۶۴۹


ارسال