دوشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۷ ,28 May 2018
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۹ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۵۳
​نمایش وارونه حقیقت به سبک اصلاح طلبان
کارنامه سازی با "مرغ" و "تخم مرغ" برای دولت در سیستان و بلوچستان!
 
اگر قرار باشد کارنامه‌ای از اقدامات دولت تدبیر در سیستان و بلوچستان منتشر شود کفه سیاسی‌بازی آن بر کارهای تخصصی سنگینی می‌کند در همین جهت نزدیکان دولت برای اثبات خدمات دولت در منطقه به مرغ و علف متوسل شده اند.
 به گزارش عصرهامون، دولت تدبیر و امید با وعده های پر رنگ و لعاب دل مردم را برد و سکان هدایت کشور برای چهار سال را در دست گرفت، روحانی با وعده 100 روزه جامعه ایرانی را امیدوار کرد و اکنون در سال پایانی ریاست جمهوری کارنامه ای ضعیف پاسخ اعتماد مردم را داده است.
شاید بیشترین جفای دولت به مردمی باشد که بالاترین رای خود را به سبد روحانی ریختند و در قبال این رای انتظار خدمت را سوی دولت به یکی از محروم ترین استان های کشور را داشتند، سیستان و بلوچستانی که علی رغم وعده های دولت مردان برای آبادانی هنوز در سایه محرومیت شدید را بالای سر خود می بیند.
همین دست خالی دولت در استانی به مثل سیستان و بلوچستان که به گفته شهریاری نماینده زاهدان فقیرترین مردم ایران هستند باعث شده است تا نزدیکان دولت که وضعیت مدیران خود متزلزل تر از گذشته می بییند و امید مردم را از دست رفته به آب و آتش بزنند تا در سال پایانی عمر دولت کارنامه ای پربار برای سکان دار کشور دست و پا کنند!
رئیس جمهور محترم بارها مشکلات کشور را به تحریم ها گره زدند و با اجرایی شدن برجام از تحول شگرف گفتند اما آنچه مردم از خدمات دولت به محروم ترین استان کشور می بینند فاصله بسیاری تا شعارها دارد.
برای مردم سیستان و بلوچستان شمارش روزهای سالم، بیکاری، فقر، اعتیاد، وضعیت منطقه آزاد سیستان و مقایسه امسال و پارسال و این دولت و آن دولت مهم نیست، مردم آنچه به چشم می‌بینند را باور می‌کنند.
در این بین اما یکی از رسانه های نزدیک به استانداری سیستان و بلوچستان هنگامی که مصالح دولت را در خطر دید و اعتماد مردم را از دست رفته به ناگاه از زیر خاک بیرون آمد و با توسل به قسم! به دنبال کارنامه سازی برای دولت تدبیر و امید است.
این رسانه که تمام قد در خدمت استانداری سیستان و بلوچستان است و برای اقدامات نامرئی دولت در استان سینه چاک در مطلبی بلند بالا و با توسل به قسم نوشته است: خداي داناي واحد را که جانم دريد قدرت اوست شاهد و گواه مي گيرم که به اندازه استاندار محترم همه سيستاني ها با هم براي منطقه آزاد تلاش نکرده اند و چنين اراده اي از سوي نماينده عالي دولت ستودني است!
این رسانه اصلاح طلب برای اینکه ارادت خود را به دولت نشان دهد در بخشی از مطلب خود افزایش تولید مرغ و علف را از دستاوردهای بی نظیر دولت دانشته است.
در هر حال این افراد بی محابا سنگ دولت را به سینه می زنند و فعالیت های دولت در منطقه را لیست می کنند که ضرب المثل قدیمی می گوید مشک آن است که خود ببوید نه آن که عطار بگوید! کارنامه دولت هم موضوعی نیست که چند نفر با قلم فرسایی بخواهند نمره آن را بالا ببرند بلکه این رضایت مردم است که به کارنامه دولت در استان اعتبار می بخشد.

انتهای پیام//
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۹۰۶۹۵


ارسال