جمعه ۱ تير ۱۳۹۷ ,22 June 2018
0
Share/Save/Bookmark
۰
رسانه های وهابی نور و نیز همپای اربابان غربی و عبری و عربی خود، در عزای شکست تکفیری‌های تروریست در حلب، رخت عزا به تن کردند.
به گزارش عصرهامون، با آزادي حلب كه ضربه سختي براي غرب و متحدان منطقه ای و بین المللی بود، موجي از تبليغات عليه نيروهاي مقاومت و به ويژه ايران به راه افتاده است.
رسانه‌هاي وهابی و حامي تروريسم در منطقه و غرب تلاش دارند با ايجاد فضاي رواني و جهت دهی به افكار عمومي از قدرت اثرگذاري ارتش و نيروهاي مردمي سوريه در مقابله با تروريست‌ها بكاهند و اينگونه القا كنند ايران و محور مقاومت عامل ويراني‌ها در سوريه هستند.
در این بین رسانه های وهابی نور و کلمه تمام تلاش خود را به کار بسته اند و با پخش اخبار و برنامه‌های جهت‌دار ضمن پوشش شکست گسترده تروریست‌های تکفیری سعی دارند به مظلوم‌نمایی برای این آدم‌کش‌های بین‌المللی بپردازد! وهابی ها و حامیان آن گمان می‌کردند که تروریست‌ها با یاری غرب و اسرائیل به زودی به کل سوریه دست می‌یابند اما پیروزی راهبردی ارتش سوریه در حلب خواب حامیان تروریست ها را این روزها آشفته کرده است.
علی ای حال شبکه هایی تلویزیونی " نور" و "کلمه" که به منظور اختلاف افکـنی و تحریـک برادران اهـل سنت به نفع فرقه ی منحرف وهابیت و در نهایت سیاست نخ نمای "تفرقه بینداز و حکومت کن" و با حمایت مالی رژیم سعودی و محوریت اطلاعاتی اتاق فکر آمریکایی – انگلیسی سر پا هستند، بصورت 24 ساعته با انتشار گزارش‌ها و تصاوير كذب تلاش می کنند تا اين گونه وانمود كنند ارتش سوريه و متحدانش در شرق حلب مرتكب قتل‌عام و جنايات غيرانساني شده‌ است.
در حالی اکثر صاحب نظران منطقه ای پیروزی ارتش سوریه در حلب را زمینه آزادسازی تمام سوریه می دانند و ارتش سوريه و نيروهاي مقاومت پس از آزادسازي حلب خود را براي پيشروي در شهرهاي ادلب، الباب و غوطه شرقي آماده مي‌كنند که حامیان تکفیرها در سوریه و دشمنان مردم این کشور با توسل به تصاوير قديمي زنان و كودكان سعي در تخريب وجهه ارتش ملي سوريه و جنايتكار جلوه دادن آن نسبت به مردم سوريه هستند تا در اقدامي پيش‌دستانه با تحريك افكار عمومي غرب عليه سوريه مانع تکرار سرنوشت حلب در دیگر شهرهای تحت اشغال تروریست ها شوند.
اما در این بین آنچه عیان است اینکه محوری آمریکا، عبری و عربی كه شكست در حلب برای آنها سخت است با تبليغات منفي و ايجاد جنگ رواني ايران و روسيه را مسئول اصلي ويراني‌هاي برجاي مانده در حلب معرفي كنند و براي جلوگيري از يكسره شدن كار تروريست‌ها در شهرهاي ديگر سوريه هجمه تبليغاتي عليه دولت سوريه و محور مقاومت را تشديد كرده‌اند.
در هر حال گویا جان مسلمان در یمن، فلسطین ، عراق ، کشمیر و میانمار برای این رسانه ها ارزشی ندارند و فقط حلب که مجمع تروریست‌های جهان شده بود این روزها برای آنها اهمیت پیدا کرده است.
گفتنی است شهر حلب پس از 4 سال اشغال توسط تروریست‌ها به دست نیروهای مقاومت پس گرفته شد.
 
 
انتهای پیام//
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۹۰۷۱۷


ارسال