سه شنبه ۱۲ فروردين ۱۳۹۹ ,31 March 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۳۳
رئیس جمعیت هلال احمر:
کمبود اعتبار اصلی ترین مانع احداث پایگاه امداد و نجات جاده ای در مهرستان است
 
رئیس جمعیت هلال احمر مهرستان گفت: کمبود اعتبار اصلی ترین مانع برای احداث پایگاه امداد و نجات جاده ای در این شهرستان است.
به گزارش عصر هامون، علی حسینی در گفتگو با خبرنگار با مهرستان با اشاره به برنامه‌های در دست اجرا برای احداث پایگاه امداد و نجات جاده ای در مهرستان اظهار کرد: اصلی‌ترین علت وقفه‌ در ساخت این پایگاه در شهرستان کمبود اعتبار است.
وی با بیان اینکه احداث پایگاه امداد و نجات جاده ای در دستور کار جمعیت هلال قرار دارد خاطرنشان کرد: زمینی به مساحت 4 هزار متر مربع برای احداث پایگاه امداد و نجات جاده ای در مهرستان مشخص شده است.
وی بر ضرورت احداث پایگاه امداد جاده ای در مهرستان تاکید کرد و افزود: ایجاد یک پایگاه جاده ای امداد و نجات برای شهرستان مهرستان لازم وضروری است.
رئیس جمعیت هلال احمر مهرستان تصریح کرد: پایگاه امداد و نجات جاده‌ای نقش بسیار مهمی در کاهش خطرات ناشی از تلفات جانی حوادث جاده ای دارد.
حسینی خاطرنشان کرد: برای ارائه مناسب و به موقع خدمات به آسیب دیدگان برای احداث این پایگاه در شهرستان نیازمند توجه بیشتر مسئولان هستیم.
وی ابراز امیدواری کرد: با تامین اعتبار در آینده ای نزدیک شاهد راه اندازی پایگاه امداد و نجات جاده‌ای برای خدمات رسانی به مصدومین احتمالی وکاهش خطرات جانی درتصادفات رانندگی وسایر سوانح باشیم.
انتهای پیام/7261
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۹۰۷۸۵


ارسال