جمعه ۱ تير ۱۳۹۷ ,22 June 2018
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۳:۰۹
فرمانده سپاه سلمان استان سیستان و بلوچستان:
تفکر بسیجی محور اقتصاد مقاومتی است/ بدون توجه به پتانسل داخلی نمی توان مشکلات اقتصادی کشور را حل کرد
 
فرمانده سپاه سلمان استان سیستان و بلوچستان گفت: فرمان رهبری در نامگذاری اقتصاد مقاومتی اقدام و عمل مهر تاییدی بود بر فعالیت هایی که سپاه و بسیج از پنج سال گذشته آغاز کرده بودند.
به گزارش عصرهامون به نقل از مطالبه گر، سردار حسین معروفی فرمانده سپاه سلمان استان سیستان و بلوچستان صبح امروز با حضور در دانشگاه پیام نور، ضمن افتتاح پژوهشکده راهبردی اقتصاد مقاومتی شهید یزدانی در سخنانی با قدردانی از دست اندر کاران گفت: اجرای فرامین امام مسلمین در چهار چوب کارگاه های علمی برای کم کردن هزینه ها توفیقی است که نصیب شما عزیزان شده است.
وی گفت: فرمان رهبری در نامگذاری اقتصاد مقاومتی اقدام و عمل مهر تاییدی بود بر فعالیت هایی که سپاه و بسیج از پنج سال گذشته کلید زده اند.
معروفی افزود: وضعیت اقتصادی حاضر، بدون توجه به پتانسیل های داخلی امکان برون رفت از بحران را ندارد.
وی در ادامه با اشاره به پروژه های ملی و کلان گفت: این پروژه ها می تواند منشاء تحول باشد اما هزینه و بازه زمانی آن بسیار زیاد است.
سردار معروفی ادامه داد: نمی توان از پروژه های کوچک که اقتصاد خانواده ها را تحت تاثیر قرار می دهند و مبتنی بر فرهنگ اشتغال در میان مردم است به سادگی عبور کرد.
وی همچنین با اشاره به برخی از مشکلات این کارگاه ها گفت: بازار یابی در کنار اشتغال مهم است.
فرمانده سپاه سلمان همچنین داشتن روحیه انقلابی، مدیریت جهادی و کار علمی همراه با افزایش بهره وری را سه موضوع مهم در اقتصاد مقاوتی توصیف کرد و گفت: داشتن روحیه انقلابی بدین معناست که باید از خط کشی های سیاسی پرهیز کرد.
وی گفت: مدیریت جهادی یعنی رسالت محور بودن و اینکه افراد در هر زمان و مکان بدانند تکلیفشان چیست.
وی در پایان، کار علمی متناسب با اقتضاعات را باعث افزایش بهره وری برشمرد.
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۹۰۷۸۸
مرجع : مطالبه گر


ارسال