پنجشنبه ۳۰ فروردين ۱۳۹۷ ,19 April 2018
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : شنبه ۴ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۳:۱۶
انهدام باند ماساژ درمانی زنان و دختران در زاهدان!
 
رييس پليس امنيت عمومي استان از انهدام باند 6 نفره اي که با تبليغات گسترده در فضاي مجازي ، به صورت غير قانوني اقدام به خالکوبي، تتو و ماساژ درماني بانوان مي کردند، خبر داد.
به گزارش سرویس انتظامی عصرهامون سرهنگ "علي محمدي" در گفت و گو با خبرنگار پايگاه خبري پليس در بيان جزئيات دقيق اين خبر گفت: ماموران پليس امنيت عمومي و پليس فتا در عملياتي مشترک در تعاقب رصد مداوم فضاي مجازي، باندي را که به صورت غير قانوني اقدام به ترويج و جذب افراد براي خالکوبي، تتو و ماساژ درماني در فضاي مجازي مي نمودند، شناسايي کردند.
وی با اشاره به اينکه اعضاي اين باند 6 نفره مرد بودند، تصريح کرد: اين افراد سودجو، با تبليغات گسترده در فضاي مجازي، به صورت شبکه اي وسازمان يافته، افراد جوان و به ويژه بانوان را با ترفندهاي مختلف، براي انجام خالکوبي، تتو و ماساژ درماني در شهرستان زاهدان و زابل شناسايي و اغفال مي کردند.
​رئيس پليس امنيت عمومي سيستان و بلوچستان ضمن اشاره به اينکه اعضاي اين باند پس از شناسايي افراد و اغفال آنان، در قبال انجام خالکوبي، تتو و ماساژ درماني مبالغي بين 30 الي 300 هزار تومان دريافت مي کردند گفت:اعضاي اين باند در نتيجه چند روز اقدامات اطلاعاتي و فني شبانه روزي، روز گذشته در دو عمليات هماهنگ در شهرستان هاي زاهدان و زابل دستگير شدند.
سرهنگ محمدي افزود: ماموران پليس در بازرسي از پاتق هاي اين متهمان ، تعداد چهار دستگاه تتو،يک هزار 200 عدد سوزن تتو ومقاديري لوازم مخصوص تتو و اشکال مختلف شيطان پرستي را کشف کردند.
رئيس پليس امنيت عمومي سيستان و بلوچستان با اشاره به اينکه متهمان پس از تکميل تحقيقات به مراجع قضايي معرفي شدند از شهروندان خواست با توجه به اينکه فعاليت اينگونه افراد ازنظر وزارت بهداشت ودرمان غيرمجاز بوده وخالکوبي ،تتو واستفاده ازلوازم آرايشي و بهداشتي تقلبي،سلامت جسماني و زيبايي افراد را تهديد مي کند ،هرگونه فعاليت وموارد مشکوک را دراين خصوص از طريق شماره تلفن 110 باپليس درميان بگذارند.
انتهای پیام/
 
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۹۰۸۳۳


ارسال