شنبه ۱ ارديبهشت ۱۳۹۷ ,21 April 2018
0
Share/Save/Bookmark
۰
فرمانده انتظامي استان از دستگيري عامل قتل 10 عضو يک خانواده و مجروحيت 5 عضو ديگر در شهرستان فهرج کرمان در عمليات غافلگيرانه پليس در شهرستان ايرانشهر دستگير شد.
به گزارش سرویس انتظامی عصرهامون، سردار "حسين رحيمي" در گفت و گو با خبرنگار پايگاه خبري پليس در بيان جزئيات دقيق اين خبر گفت: در پي وقوع قتل 10 تن و مجروح شدن پنج نفر از اعضاي يک خانواده و همسايگانشان در روستاي جهان آباد شهرستان فهرج از توابع استان کرمان در تاريخ دوم دي ماه، کارگاهان پليس سرنخ هايي از فرار عامل اين جنايت به استان سيستان و بلوچستان به دست آوردند.
فرمانده استان سيستان و بلوچستان افزود: ماموران انتظامي شهرستان ايرانشهر و کرمان در نتيجه رصدهاي مداوم اطلاعاتي لحظاتي قبل اين قاتل فراري را در فلکه بسيج شهرستان ايرانشهر شناسايي کرده که اين قاتل به محض مشاهده ماموران با قمه به سمت ماموران پليس حمله ور مي شود.
اين مقام ارشد انتظامي تصريح کرد: اين قاتل فراري با تنگ شدن عرصه بر خود در محل يک جوان 25 ساله را به منظور فرار از منطقه گروگان مي گيرد که ماموران با گلوله وي را از ناحيه پا هدف قرار مي دهند و ضمن دستگيري وي، فرد ربوده شده را نيز آزاد مي کنند.
فرمانده انتظامي سيستان و بلوچستان با اشاره به اينکه سه تن از اعضاي خانواده قاتل نيز شب گذشته توسط ماموران پليس سيستان و بلوچستان دستگير شده اند خاطرنشان کرد: تحقيقات پليس در اين زمينه ادامه دارد و نيروي انتظامي با اشراف کامل اطلاعاتي اجازه نخواهد داد که قانون شکنان و مخلان امنيت عمومي نظم جامعه را به هم زنند.
انتهای پیام/
 
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۹۰۸۶۶


ارسال