يکشنبه ۲۲ تير ۱۳۹۹ ,12 July 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : سه شنبه ۷ دی ۱۳۹۵ ساعت ۰۸:۴۳
رئيس پليس آگاهي سيستان و بلوچستان:
قاتلان تحت تعقيب اينتر پل افغانستان در زاهدان دستگیر شدند/ سکونتگاه مخفيانه متهمان در بلوار شهيد "مزاری"
 
رئيس پليس آگاهي سيستان و بلوچستان از دستگیری دو متهم که تحت تعقیب اینتر پل افغانستان بودند خبر داد و گفت: با تلاش کارآگاهان پلیس این دو متهم فراری در زاهدان به دام افتادند.
به گزارش سرویس حوادث عصرهامون به نقل از زاهدانه، سرهنگ ابراهيم ملاشاهی در گفت و گو با اصحاب رسانه با اشاره به دستگیری قاتلان تحت تعقيب اينتر پل افغانستان اظهار داشت: کاراگاهان پليس آگاهي استان از طريق پليس بين الملل ايران، مطلع شدند دو تن که به جرم قتل تحت تعقيب پليس بين الملل افغانستان هستند، پس از فرار از آن کشور در زاهدان مخفي شده برهمین اساس بررسي موضوع در دستور کار پليس قرار گرفت.
وی با اشاره به آغاز تحقيقات ميدانی و پايش های تخصصی کاراگاهان برای شناسايی اين قاتلان فراری گفت: پس از اقدامات تخصصی، سرنخ هايی از سکونت مخفيانه اين افراد در بلوار شهيد "مزاري" زاهدان به دست آمد که تيم های عملياتی پليس با رصد شبانه روزی مخفيگاه اين متهمان، آنان را دريک عمليات غافلگيرانه دستگير کردند.
رئيس پليس آگاهی سيستان و بلوچستان در خصوص جزئیات این خبر ادامه داد: متهمان دستگیر شده به ترتیب 52 و 21 سال سن دارند که در تحقیقات تخصصی پلیس به قتل مرد55 ساله در ولایت نیمروز افغانستان اعتراف کردند.
سرهنگ ملاشاهی در پایان گفت: پس از تکمیل شدن تحقیقات این دو متهم تحویل اینتر پل ایران شدند.
انتهای پیام/
 
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۹۰۹۱۴
مرجع : پایگاه خبری زاهدانه


ارسال