يکشنبه ۱۷ فروردين ۱۳۹۹ ,5 April 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۸ دی ۱۳۹۵ ساعت ۰۸:۵۶
مردم شیعه و سنی میرجاوه نماز طلب باران اقامه کردند
 
مردم شیعه و سنی میرجاوه برای نزول بارش رحمت الهی، دست تضرع به درگاه خداوند بالا برده و در کناریکدیگر نماز باران را اقامه کردند.
به گزارش سرویس سیاسی عصرهامون؛ به نقل از پایگاه خبری لادیز؛مردم شیعه و سنی شهرستان مرزی میرجاوه به دلیل خشکسالی های چندین ساله و کاهش نزول رحمت الهی در سال جاری، دست تضرع و توبه به درگاه خداوند متعال بالا بردند تا خداوند باران رحمت خود را نازل كند و  با استغفار از گناهان و دعا به درگاه خداوند از حضرت حق خواستند تا باران رحمتش را  نازل کند تا روزی و برکت در این روزهای سخت نصیب مردم شود.
 امام جمعه مسجد علی بن ابی طالب شهرستان میرجاوه در مراسم برگزاری نماز باران، اظهار کرد: کوتاهی در عبادات، افزایش گناهان و لغزش های بندگان مانع از نزول باران رحمت خداوند شده است بنابراین طبق سنت پیامبر اکرم (ص) و سایر انبیا در زمان قحطی و کاهش رحمت الهی، مومنان نماز استغفار خوانده و از درگاه خداوند طلب مغفرت می کنند تا باران رحمتش را بر بندگان نازل کند.
 مولوی حافظ عبدالقهار میر بلوچزهی افزود:با استغفار از گناهان و با دعا به درگاه خداوند از حضرت حق می‌خواهیم که باران رحمتش را بر ما ببارد، دعا و استغفار فرمان خدا به بندگان خویش در زمین است و انسان باید هر آنچه که نیاز دارد از خداوند بخواهد تا درهای برکت و روزی به سوی او گشوده شود.
وی خاطرنشان کرد:  امروز با برگزاری نماز باران ،استغفار از گناهان و  دعا به درگاه خداوند از حضرت حق می‌خواهیم که باران رحمتش را بر ما ببارد تا روزی و برکت بر جامعه نازل شود.


انتهای پیام/4941
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۹۰۹۴۵


ارسال