دوشنبه ۲۳ تير ۱۳۹۹ ,13 July 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۹ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۰۰
در آستانه سالروز حماسه 9 دی ؛
نشست «نقش ولایت فقیه در بحران ها و جنگ نرم» در دانشگاه ولایت ایرانشهر برگزار می شود
 
مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ولایت ایرانشهر از برگزاری نشست «نقش ولایت فقیه در بحران ها و جنگ نرم» در آستانه حماسه نه دی در این شهرستان خبر داد.
به گزارش عصرهامون؛ به نقل از پهره؛ حجت الاسلام عبدالواحد بامری با اشاره این خبر گفت:  با هدف نکوداشت و نمایان شدن آثار و پیامدهای حماسه 99 دی در دانشگاه ولایت ایرانشهر نشست علمی و تخصصی با موضوع «نقش ولایت فقیه در بحران ها و جنگ نرم» برای اساتید و اعضای هیات علمی دانشگاه های ایرانشهربا حضور حجت الاسلام والمسلمین علیزاده معاون سیاسی و اجتماعی شورای سیاست گذاری ائمه جمعه کشور برگزار می شود.
وی گفت: همچنین جلسه معرفت افزایی و پرسش و پاسخ برای دانشجویان و کارمندان با حضور استاد مذکور در فضای علمی دانشگاه ولایت برگزار خواهد شد.
مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ولایت تصریح کرد: رمز پیروزی مسلمانان در برابر شگردهای دشمنان تمسک به آموزه های دینی و اهتمام به بصیرت می باشد  و عمل فاقد بصیرت افزایی حرکت در مسیر گمراهی وضلالت خواهد بود.
حجت الاسلام بامری ادامه داد: ایمان مذهبی مردم، رهبری حکیمانه مقام معظم رهبری، بصیرت و اقدام ارزشی مردم در دفاع از منویات ولی فقیه از جمله عوامل زمینه ساز و عناصر اساسی حماسه 9 دی بودند که به درستی رقم خورد.
مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری گفت: نشست «نقش ولایت فقیه در بحران ها و جنگ نرم» فردا (8 دی ماه) در سالن همایش های دانشگاه ولایت ایرانشهر در ساعت 12:30 الی 14 می شود.
انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۹۰۹۸۹
مرجع : پهره


ارسال