يکشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۷ ,27 May 2018
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۹ دی ۱۳۹۵ ساعت ۲۱:۲۲
فرمانده انتظامي شهرستان سرباز؛
توقيف کاميون کشنده با 34 فقره تخلف حادثه ساز در سرباز/ خودروهای با خلافی بیش از 10میلیون ریال روانه پاركينگ می شوند
 
فرمانده انتظامي شهرستان سرباز از توقيف يک دستگاه کاميون کشنده ولوو به دليل ارتکاب 34 فقره تخلف حادثه ساز و 10 ميليون و 550 هزار ريال خلافي پرداخت نشده خبر داد .
به گزارش عصرهامون؛سرهنگ سيامک مرادي در گفت و گو با خبرنگار پاپایا، با اشاره به توقيف یک دستگاه کاميون کشنده با 10 ميليون و 550 هزار ريال خلافي در سرباز، اظهار داشت: ماموران پليس راهور شهرستان سرباز در راستاي برخورد با رانندگان متخلف و حادثه ساز، حين کنترل خودروهاي عبوري يک دستگاه کاميون کشنده را به علت عدم رعايت قوانين و مقررات راهنمايي و رانندگي متوقف کردند.
وي افزود: با استعلام و بررسي هاي لازم مشخص شد اين خودرو داراي 34 فقره تخلف حادثه ساز و 10 ميليون و 550 هزار ريال خلافي پرداخت نشده مي باشد که بلافاصله بر اساس تبصره ماده هشت قانون رسيدگي به تخلفات رانندگي خودرو به منظور پرداخت جرائم و ساير مراحل قانوني به پارکينگ دلالت داده شد.
فرمانده انتظامي شهرستان سرباز با تاكيد بر اينكه بر اساس قوانين راهنمايي و رانندگي، خودرويي كه خلافي آن به ده ميليون ريال برسد توقيف مي شود، بیان کرد: خودروهای که خلافی بیشتر از 10میلیون ریال داشته باشند از ادامه مسير منع و تا پرداخت خلافي، روانه پاركينگ خواهند شد.
 وی در پايان هدف از این گونه اقدامات را ارتقای ایمنی و افزایش فرهنگ ترافیک دانست و از رانندگان خواست تا برای تأمین نظم و امنیت ترافیکی به قوانین راهنمایی و رانندگی توجه بیشتری داشته باشند.
 
انتهای پیام//
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۹۱۰۱۱
مرجع : پاپایا


ارسال