جمعه ۱ تير ۱۳۹۷ ,22 June 2018
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۹ دی ۱۳۹۵ ساعت ۲۱:۲۵
امام جمعه اهل سنت سرباز؛
سران فتنه مجرم هستند و باید مجازات شوند/ 9 دی روز آزمودن و ارایه کارنامه انقلابی است
 
امام جمعه اهل سنت سرباز گفت: ملت ایران خواستار مجازات سران فتنه هستند چراکه باوجود گذشت سال‌ها از آشوب‌ها 88 و حصر سران فتنه، آنان حاضر به توبه کردن و عذرخواهی از رهبری و ملت نبوده و همچنان در آتش فتنه می دمند.
به گزارش عصرهامون؛ مولوی اله بخش رئیسی در گفت و گو با خبرنگار پاپایا، با اشاره به اهمیت زنده نگاه داشتن حماسه تاریخی مردم ایران اسلامی در نهم دی ماه  سال 88 اظهار داشت: این حماسه و خروش انقلابی ملت باید همه ساله گرامی داشته شود و با شور و شعور از آن بصیرت و دشمن شناسی تجلیل شود چراکه حماسه 9 دی باعث آشکار شدن چهره های نفاق علیه انقلاب اسلامی ایران شد.
وی افزود: دشمنان نظام جمهوری اسلامی با استفاده از برخی خود فروختگان داخلی انتخابات ریاست جمهوری ایران در سال 88 را بهانه قرار دادند تا با رمز تقلب و استفاده از احساسات برخی افراد زود باور، آشوبی 8 ماهه در کشور ایجاد کنند.
بصیرت و دشمن شناسی رمز پیروزی ملت ایران در برابر دشمنان است
امام جمعه اهل سنت سرباز با تاکید بر اینکه انقلاب اسلامی ایران همیشه در معرض فتنه های استعمار بوده است، بیان کرد: از ابتدای انقلاب شکوهمند اسلامی ایران بارها شاهد برنامه های شوم دشمنان برای نابودی انقلاب ملت ایران بوده ایم اما مردم همیشه بیدار، بصیر و تابع ولایت فقیه ایران با استفاده از حس دشمن شناس که دارند با حضور گسترده خود در صحنه نمی گذارند دشمنان به توطئه ها و برنامه های شوم خود برسند.
وی ادامه داد: اگر بخواهیم به یک نکته با ارزش برای پیشرفت و تعالی ملت ها اشاره کنیم  باید بگوییم که این بصیرت است که تفاوت بین ملت ها را ایجاد مشخص می کند و ارزش ها افراد را بالا می برد و گرنه انسان های زیادی هستند که نماز می خوانند و روزه می گیرند و قرآن می خوانند اما افرادی که با شعور و بصیرت از آن استفاده کرده و در زمان نیاز از ولایت حمایت می کنند جایگاه ویژه ای در محضر پروردگار دارند.
رئیسی با اشاره به برخی جنایات نابخشودنی فتنه گران، گفت: دهن کجی فتنه گران به اسلام و پاره کردن تصویر امام راحل(ره)، توهین به مقدسات و تخریب اموال عمومی و تعرض به جان و ناموس مردم نمونه ای از جنایات نابخشودنی این افراد خود فروخته است که هیچ گاه از ذهن ملت ایران پاک نخواهد شد چرا که آنان اصل نظام را نشانه گرفته بودند.
9 دی روز تجدید پیمان با ولایت است
وی خاطر نشان کرد: باوجود گذشت سال‌ها از آشوب‌ها 88 و حصر سران فتنه، آن‌ها نه تنها حاضر به توبه کردن و عذرخواهی از رهبری و ملت نیستند بلکه لجبازی کرده و خود را همچنان پیروز میدان می‌دانند اما ملت شریف ایران اسلامی همه ساله با شرکت پرشور در 9 دی علاوه بر تجدید پیمان با ولایت، خواهان مجازات این خائنین به ملت و کشور هستند.
مدرس حوزه علمیه اهل سنت شهرستان سرباز در پایان با تاکید بر اینکه برخی افرادی دوست ندارند موضوع فتنه مطرح و بازخوانی شود، تصریح کرد: اگر بخواهیم انقلابی بودن یک فرد، وفادار بودن وی به امام راحل(ره) و رهبری و ثابت قدم بودن آنها در مسیر شهدا و آرمان های انقلاب اسلامی را بسنجیم، باید روز 9 دی او را بیازماییم چون تمام کسانی که دل در گرو اسلام، قرآن، نظام اسلامی، انقلاب و آرمان های امام و رهبری و شهدا دارند، با شرکت گسترده در مراسمات روز بصیرت و زنده کردن حماسه 9 دی یک بار دیگر ثابت خواهند کرد که همچنان به این نظام الهی و آرمان های امام، رهبری و شهدا پایبند هستند.
 
انتهای پیام//
 
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۹۱۰۱۲
مرجع : پاپایا


ارسال