چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۷ ,20 June 2018
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۹ دی ۱۳۹۵ ساعت ۲۱:۳۹
فرمانده انتظامي شهرستان سرباز؛
توقيف وانت تويوتا با 61 فقره تخلف حادثه ساز در سرباز/شهروندان باید قانون را فصل الخطاب کار خویش قرار دهند
 
فرمانده انتظامي شهرستان سرباز از توقيف يک دستگاه وانت تويوتا به دليل ارتکاب 61 فقره تخلف حادثه ساز و 10 ميليون و900 هزار ريال خلافي پرداخت نشده خبر داد .
به گزارش عصرهامون؛ سرهنگ سيامک مرادي در گفت و گو با خبرنگار پاپایا، با اشاره به توقيف يک دستگاه وانت تويوتا با 61 فقره تخلف حادثه ساز در شهرستان سرباز، اظهار داشت: روز گذشته مأموران پليس راهور شهرستان سرباز در راستاي برخورد با رانندگان متخلف و حادثه ساز، و در هنگام کنترل خودروهاي عبوري در جاده های این شهرستان، يک دستگاه وانت تويوتا را به علت عدم رعايت قوانين و مقررات رانندگي متوقف کردند.
وي افزود: پس از متوقف کردن خودرو و استعلام از سامانه هوشمند پليس مشخص شد خودروي موردنظر داراي 61 فقره تخلف حادثه ساز و 10 ميليون و 900 هزار ريال خلافي پرداخت نشده است.
فرمانده انتظامي شهرستان سرباز با تاكيد بر اينكه بر اساس قوانين راهنمايي و رانندگي، خودرويي كه خلافي آن به ده ميليون ريال برسد توقيف مي شود، خاطرنشان کرد: در همین راستا این خودرو نیز از ادامه مسير منع و تا پرداخت خلافي، روانه پاركينگ شد.
وی در پایان با درخواست از رانندگان برای رعایت مقررات راهنمایی و رانندگی، تصریح کرد: رعایت قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی علاوه بر تامین امنیت جانی باعث جلوگیری از صدورجریمه نیزخواهد شد لذا لازم است تا شهروندان با رعایت مقررات راهنمایی و رانندگی در هر زمان قانون را فصل الخطاب کار خویش قرار دهند.
 
انتهای پیام//
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۹۱۰۱۴
مرجع : پاپایا


ارسال