جمعه ۱ تير ۱۳۹۷ ,22 June 2018
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۲ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۳۲
باز هم بار کج قاچاقچیان به مقصد نرسید؛
قاچاقچیان کالا نقره داغ شدند/ جریمه یک میلیارد ریالی برای متهمان پرونده قاچاق کالا در خاش
 
فرمانده نیروی انتظامی شهرستان خاش گفت: با هوشیاری ویژه ماموران نیروی انتظامی این شهرستان؛ قاچاقچیان کالاهای خارجی در حال حمل کالاها دستگیر و به پرداخت مبلغ بیش از یک میلیارد ریال محکوم شدند.
به گزارش سرویس اقتصادی عصرهامون، سرهنگ غلامرضا اربابی در گفت و گو با خبرنگار تفتان ما اظهار کرد:‌ در راستای اجرای طرح‌های ارتقاء امنیت اجتماعی و همچنین مقابله با قاچاق کالا و در پی تشدید اقدامات انتظامی، ماموران نیروی انتظامی شهرستان خاش در حال گشت زنی در محور خاش – زاهدان بودند که به یک دستگاه اتوبوس مشکوک شده و فرمان ایست را صادر می کنند.
وی بیان کرد: پس از توقف خودروی اتوبوس و بازرسی های انجام شده، کالاهایی شامل بلبرینگ، پتو، پوشاک، چمدان، چای، روغن نارگیل، یخچال و انواع لوازم آرایشی و بهداشتی قاچاق کشف شد.
سرهنگ اربابی با بیان اینکه در این رابطه سه متهم دستگیر شدند، گفت: متهمان به قاچاق کالا از چابهار به شهرستان زاهدان اعتراف کردند و پرونده برای سیر مراحل قانونی به دستگاه قضایی ارسال شده است.
وی خاطرنشان کرد: شعبه ویژه تخلفات قاچاق کالا و ارز تعزیرات حکومتی با شروع رسیدگی و بررسی اسناد و مدارک ارائه شده و پس از اخذ دفاعیات متهمان اقدام به صدور رأی مبنی بر محکومیت متخلفین به میزان یک میلیارد و 48 میلیون ریال جزای نقدی و ضبط کالاهای قاچاق به نفع دولت کرد.
فرمانده نیروی انتظامی شهرستان خاش همچنین از کشف و ضبط 127 دستگاه بخاری نفتی – برقی از یک دستگاه خودروی عبوری کامیونت در محور خاش – ایرانشهر(حوالی دهستان کارواندر) خبر داد و اظهار کرد: متهم به حمل کالاهای قاچاق از چابهار اعتراف کرده و با توجه به عدم احراز مراحل قانونی، شعبه ویژه تخلفات قاچاق کالا و ارز تعزیرات حکومتی، اقدام به صدور رأی مبنی بر محکومیت متخلف به میزان 200 میلیون ریال جزای نقدی و ضبط کالاهای مکشوفه به نفع دولت کرد.
انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۹۱۰۵۹


ارسال