جمعه ۱۷ مرداد ۱۳۹۹ ,7 August 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
ناصر محمدی نیک گفت: بازسازی و ساخت مساجد در دلگان یکی از اولویت های گروه جهادی عاشقان ثارالله این شهرستان است.
به گزارش عصرهامون به نقل از دلگان پرس، ناصر محمدی نیک مسئول گروه جهادی عاشقان ثارالله دلگان در گفتگو با خبرنگار ما از بازسازی مسجد حضرت امام حسن مجتبی (ع) محله چاه کمال این شهرستان خبر داد و گفت: ساخت و مرمت مساجد با در شهرستان دلگان یکی از این اهداف گروه جهادی است.
وی با اشاره به اینکه گروه جهادی عاشقان شهرستان دلگان اواخر آذار ماه سال گذشته تشکیل شده است بیان کرد: اعضای این گروه جهادی از جوانان مومن و انقلابی پیرو ولایت هستند که با اشتیاق خدمت به محرومان به این عرصه ورود پیدا کرده اند.
مسئول گروه جهادی عاشقان ثارالله دلگان تصریح کرد: ساخت خانه برای محرومان در روستای گزگر، ساخت مدرسه 6 کلاسه در روستای کلانظهور، مرمت و بازسازی مسجد محله چاه کمال دلگان، برپایی ایستگاه های صلواتی در اعیاد و مراسمات مذهبی و کارهای فرهنگی در سطح شهرستان دلگان از جمله فعالیت های این گروه جهادی تاکنون بوده است.
ناصر محمدی نیک با بیان اینکه اغلب بسیجیان عضو این گروه جهادی در مشاغل کشاورزی و کارگر هستند بیان کرد: عمده فعالیت های گروه جهادی عاشقان ثارالله روزهای جمعه و روزهای تعطیل است.
وی با تاکید بر اینکه امسال از طرف رهبر معظم انقلاب به سال " اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل" نامگذاری شده است اضافه کرد: اعضای گروه جهادی عاشقان ثارالله شهرستان دلگان با حضور در اردوهای گروه های جهادی، به فرامین مقام معظم رهبری عمل می کنند.
مسئول گروه جهادی عاشقان ثارالله دلگان با اشاره به اینکه هدف اصلی تشکیل این گروه جهادی، این گروه رفع محرومیت زدایی از مناطق محرومی مانند شهرستان دلگان است اظهار کرد: تمام این اقدامات برای توسعه مناطق محروم و مستضعف کشور انجام می شود .
ناصر محمدی نیک خاطر نشان کرد: تا قبل از تشکیل این گروه های جهادی در شهرستان دلگان، از سایر استان های کشور گروه جهادی به این منطقه اعزام می شد.
 

 

 

 

 

 

 

 

 
انتهای پیام/8306
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۹۱۱۲۰
مرجع : دلگان پرس


ارسال