شنبه ۳ آبان ۱۳۹۹ ,24 October 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱۶ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۶:۱۶
در کارگروه شورای آرد و نان شهرستان میرجاوه عنوان شد:
تشدید نظارت بر عملکرد نانوایی ها باید در الویت کار مرکز بهداشت قرار گیرد
 
فرماندار میرجاوه گفت:شبکه بهداشت و درمان شهرستان باید نظارت های بهداشتی خود را برکار خبازی ها افزایش دهد چراکه نان به عنوان قوت اصلی و غالب مردم از اهمیت زیادی برخوردار است و نظارت بر عملکرد کار نانوایی ها باید در الویت کار قرار بگیرد.
به گزارش سرویس اقتصادی عصرهامون؛ به نقل از  پایگاه خبری لادیز؛کارگروه شورای آرد و نان شهرستان میرجاوه با حضور فرماندار و اعضای این کاروه در محل فرمانداری میرجاوه برگزار شد.

فرماندار میرجاوه در این جلسه اظهار کرد: خبازی های سطح شهرستان موظف هستند با توجه به کلاس های آموزشی برگزار شده کیفیت نان تولیدی خود را ارتقا دهند.

محمد میهنی با تاکید بر لزوم کنترل و نظارت بر کار خبازی های سطح شهرستان، افزود: اداره بهداشت شهرستان باید نظارت خود بر کار خبازی های سطح شهر را افزایش دهد تا با بهبود کیفیت تولیدی شاهد رضایت مندی بیشتر شهروندان باشیم.

وی خواستار افزایش سهم آرد شهرستان از اداره غله و خدمات بازرگانی استان شد و خاطرنشان کرد: هدفمندی یارانه ها برای افزایش رقابت در بخش خصوصی است و خبازی ها باید به این موضوع توجه داشته باشند و با بهبود کیفیت نان سطح رقابت رسالم در این زمینه را افزایش دهند.

وی به مقوله بهداشت نانوایی ها اشاره کرد و اذعان داشت: شبکه بهداشت و درمان شهرستان باید نظارت های بهداشتی خود را برکار خبازی ها افزایش دهد چراکه نان به عنوان قوت اصلی و غالب مردم از اهمیت زیادی برخوردار است و نظارت بر عملکرد کار نانوایی ها باید در الویت کار قرار بگیرد.

میهنی با اشاره به برگزاری منظم جلسات کارگروه ارد و نان و  عزم همگانی برای بالا بردن کیفیت نان، تاکید کرد: آرد و نان یکی از کالاهای اساسی و استراتژیک و همچنین نیاز اصلی و کالای اساسی مردم است، می‌طلبد که با جدیت بیشتری بر فرایند تولید این کالای مهم اهتمام ورزید، در صورتی که نان با کیفیت پخت شود و به مسائل بهداشتی و افزودنی‌های مجاز توجه شود بدون شک شاهد رضایت بیشتر مردم خواهیم بود.

 انتهای پیام/4941

 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۹۱۱۶۵


ارسال