سه شنبه ۱۲ فروردين ۱۳۹۹ ,31 March 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
امام جمعه اهل سنت شهرستان میرجاوه گفت:راه اندازی منطقه ویزه اقتصادی میرجاوه با پیگیری های صورت گرفته از سوس مسئولین استانی و شهرستان میرجاوه به تصویب رسیده و ایجاد این منطقه ویژه اقتصادی کمک بزرگی به اقتصاد استان خواهد کرد.
به گزارش سرویس سیاسی عصرهامون، به نقل از پایگاه خبری لادیز؛ مولوی عبدالرحیم ریگیان پور در خطبه های نمازجمعه این هفته شهرستان میرجاوه،اظهار کرد: ایمان موجب می شود انسان از معصیت ها به دلیل تقرب به خداوند دوری کند، ایمان ضمن پدید آوردن اخلاقی نیکو در انسان منجر می شود تا انسان در تمام امور به خدا توکل کند، تسلیم امر خدا و رضای او باشد و در همه امور صبر و شکیبایی پیشه کند.

وی افزود: اسراییل دشمن همه ی بشریت است اسرائیل با تبانی و همفکری دولتهای استعماری غرب و شرق زاییده شده و برای سرکوبی و استعمار ملل اسلامی‌ به وجود آمد و به فکر تسلط بر خاورمیانه و تمام جهان است و حضور مستشاری اسراییل در عراق و سوریه نیز در راستای همین سیاست سلطه صورت گرفته است.

وی با اشاره به بیانات رهبر انقلاب در جمع دیدار نخبگان و دانشجویان بسیجی، خاطرنشان کرد: رهبر معظم انقلاب همواره نقش ملت و جوانان را در پیشرفت و سربلندی کشور مهم دانسته و جوانان را سرمایه های انقلاب و حضور مردم  در صحنه های مختلف انقلاب را عامل  بقای انقلاب اسلامی ایران می دانند.

مولوی ریگیان پور با اشاره به نقش سپاه پاسداران در تحکیم وحدت در سیستان و بلوچستان، اذعان کرد: سپاه پاسداران نقش چشمگیری در ایجاد وحدت و آبادانی سیستان و بلوچستان ایفا کرده است و حضور فرمانده سپاه سلمان در میرجاوه با عث دلگرمی بیشتر مردم و تحکیم وحدت بین مردم است.

وی با اشاره به پیگیری های صورت گرفته برای ایجاد منطقه ویژه اقتصادی میرجاوه، تاکید کرد: راه اندازی منطقه ویزه اقتصادی میرجاوه با پیگیری های صورت گرفته از سوی مسئولین استانی و شهرستان میرجاوه به تصویب رسیده و ایجاد این منطقه ویژه اقتصادی کمک بزرگی به اقتصاد استان خواهد کرد.

امام جمعه اهل سنت شهرستان میرجاوه بیان کرد: کمیته امداد امام خمینی نهادی مردمی است که در راستای فقرزدايي و ياري رساندن به محرومان فعالیت می کند و تمام دستگاه های اجرایی باید این نهاد مقدس را در پیشبرد اهداف انسان دوستانه اش یاری کنند در همین راستا با پیگیری های صورت گرفته مدیر کل راه و شهرسازی و مدیران عامل بانک های ملی و ملت استان قول اعطای زمین و وام برای کمک به ساخت منازل مددجویان را به این نهاد مقدس دادند.

انتهای پیام/4941

 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۹۱۲۰۶


ارسال