شنبه ۱۶ فروردين ۱۳۹۹ ,4 April 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۲ دی ۱۳۹۵ ساعت ۰۹:۲۷
مدیر کمیته امداد امام خمینی(ره) زهک؛
بیش از هزار نفر از خانواده های ایتام سبد غذایی دریافت کردند
 
مدیر کمیته امداد امام خمینی(ره) زهک گفت: به همت مؤسسه خیریه انصارالحجه(عج) مشهد مقدس، هزار و 678 نفر از خانواده های ایتام تحت حمایت کمیته امداد این شهرستان سبد غذایی دریافت کردند.
محمدرضا قنبری در گفت و گو با خبرنگار عصر هامون افزود: ارزش کمکهای این مؤسسه خیریه 2 میلیارد و 517 میلیون و 446 هزار ريال می باشد.
وی ضمن تقدیر از همت ارزشمند خیرین و حامیان ایتام این مؤسسه، زمان توزیع این اقلام خوراکی را که در ماه های پایانی سال صورت گرفته را بسیار مناسب برشمرد اظهار کرد: از این میزان،مبلغ 839 میلیون ريال نیز به صورت نقدی به خانواده ها پرداخت شد که سهم هرنفر 500 هزار ريال بوده است.

وی خاطر نشان کرد: سبد غذایی اهدایی به خانواده های ایتام شامل: برنج، روغن، چای، قند، گوشت، پنیر، خرما، حبوبات و پوشاک بوده است، ضمن اینکه به هر فرد خانواده نیز یک پرس غذای گرم نیز اهداء شده است.
قنبری در پایان با اشاره به این مطلب که یتیم نوازی در معارف دین مبین اسلام، از اهمیت ویژه ای برخوردار است، خاطر نشان کرد: کمیته امداد امام خمینی(ره) زهک آماده دریافت کمکهای نقدی و غیر نقدی خیرین و موسسات خیریه برای ایتام و خانواده های تحت پوشش است.
انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۹۱۲۷۲


ارسال