دوشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۷ ,28 May 2018
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۲ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۳۵
فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان:
کشف بیش از یک تن مواد مخدر در درگیری با سوداگران مرگ/دستگیری 3 قاچاقچی حرفه ای
 
فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان از کشف یک تن و 402 کیلو مواد مخدر و دستگیری 3 قاچاقچی حرفه ای در استان خبر داد.
سردار حسین رحیمی در گفت و گو با خبرنگار انتظامی عصرهامون با اعلام این خبر اظهار داشت: روز گذشته در درگیری سوداگران مرگ  يک تن و 402 کيلو مواد مخدر، دو قبضه سلاح کلاش، يک قبضه آر. پي. جي کشف و سه قاچاقچي حرفه اي دستگیر شدند.
وی ادامه داد: در عملیات های منسجم ماموران انتظامی "مهرستان"، "سيب و سوران" و" خاش" موفق شدند يک باند بزرگ مواد مخدر را که با استفاده از خودروهای تیز رو قصد جابه جايي مقادير زیادی مواد مخدر به صورت مسلحانه را داستند شناسایی کنند.
فرمانده انتظامی استان تصریح کرد: در پی اقدامات اطلاعاتی روز گذشته يگان هاي عملياتي پليس، دو دستگاه خودرو پژو متعلق به اعضاي اين باند را شناسايي و به طور نامحسوس تحت نظر قرار دادند.  
سردار رحیمی ادامه داد: پس از ورود سوداگران به منطقه کمین و مشاهده يگان هاي عملياتي پليس، با تغيير مسير ناگهاني و تيراندازي به سمت ماموران قصد فرار از منطقه را داشتند که ماموران پس از هدف قرار گرفتن لاستيک هاي اين خودرو ها، ضمن دستگيري دو قاچاقچي مسلح که در اين درگيري مجروح شده بودند، 788 کيلو ترياک، 26 کيلو هروئين و 24 کيلو حشيش را به همراه دو قبضه سلاح کلاش، يک قبضه آر پي جي، دو گلوله و 9 خرج مربوطه را کشف کردند.  
وی در ادامه افزود: یک باند توزيع کننده ديگر مواد مخدر که با استفاده از خودرو هاي سنگين اقدام به جا به جايي مواد مخدر مي کردند نیز با همکاري ماموران انتظامي خراسان رضوي و فرماندهي انتظامي غرب تهران شناسايي که در بازرسي يک دستگاه کاميون در" زاهدان" ، 564 کيلو ترياک کشف و يک قاچاقچي نيز دستگير شد.
انتهای پیام/
 
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۹۱۲۷۶


ارسال