پنجشنبه ۲۹ فروردين ۱۳۹۸ ,18 April 2019
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۶ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۳۳
درخواست کارآفرین نیمروزی از مسئولین/ از جوانان حمایت کنید
 
یک کارآفرین نیمروزی گفت: اجرای طرح های اقتصاد مقاومتی بهترین راه برای تامین معیشت خانواده در منطقه سیستان که قریب به دو دهه از خشکسالی رنج می برد، می باشد.
مسلم صداقتی راد در گفت و گو با عصر هامون با بیان این که از بهمن ماه سال1394وارد عرصه پرورش ماهی در راستای تحقق فرامین مقام معظم رهبری منوط به اجرای طرح های اقتصاد مقاومتی شدم اظهار داشت: هم اکنون به جز خودم یک نفر دیگر را نیز به طور موقت پای کار آورده ام.
وی با بیان اینکه تاکنون برداشت و درآمدی از استخر نداشته است، خاطر نشان کرد: درحال حاضر با کمک بسیج سازندگی ماهی کپور و آمور در استخر درحال پرورش می باشند و به زودی برداشت را آغاز خواهیم کرد.
این کارآفرین 24 ساله که از تسهیلات قرض الحسنه بسیج سازندگی بهره گرفته است، افزود: ما جوانان نباید در انتظار استخدام در دستگاه های دولتی باشیم و باید با بهره گیری از تسهیلات قرض الحسنه که برخی نهادها از جمله بسیج سازندگی می دهد، وارد عرصه اقتصاد مقاومتی شد و به راحتی معیشت خانواده خود را تامین کرد.
این کارآفرین با بیان اینکه بسیج سازندگی پا به پای کار آفرین ایستاده است، از جمله مشکلات خود را عدم حمایت لازم از سوی نهادهای مرتبط با استخر عنوان و ابراز امیدواری کرد: نگاه همه مسئولان به اجرای طرح های اقتصاد مقاومتی تغییر کند.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۹۱۳۷۵


ارسال