پنجشنبه ۱ آبان ۱۳۹۹ ,22 October 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۸ دی ۱۳۹۵ ساعت ۰۸:۳۹
فرماندار میرجاوه:
معرفی آثار و ابنیه تاریخی باعث رونق صنعت گردشگری شهرستان می شود
 
فرماندار میرجاوه گفت: اطلاع رسانی میراث فرهنگی درخصوص مکانهای تاریخی شهرستان، گردشگران بیشتری را جذب می کند و شناساندن درست آن‌ها می‌توان صنعت گردشگری شهرستان را رونق ببخشد.
به گزارش سرویس اجتماعی عصرهامون،به نقل از پایگاه خبری لادیز؛ جلسه ستاد تسهیلات نوروزی شهرستان مرزی میرجاوه با حضور اعضای ستاد در محل فرمانداری این شهرستان برگزار شد.
فرماندار میرجاوه در این جلسه اظهار کرد:شهرستان میرجاوه با داشتن آثار تاریخی و طبیعی منحصربفرد، روز به روز بيشتر مورد توجه گردشگران قرار مي گيرد و در اين بين اطلاع رسانی میراث فرهنگی درخصوص مکانهای تاریخی شهرستان، گردشگران بیشتری را جذب می کند و شناساندن درست آن‌ها می‌توان صنعت گردشگری شهرستان را رونق ببخشد و پیش بینی می شود که آمار مسافران نوروزی در سال جديد به مراتب بيشتر از سال هاي قبل باشد.
محمد میهنی با تاکید بر لزوم  آمادگی تمامی ادارات برای میزبانی از مسافران در تعطیلات سال نو، افزود: تمام نهادها و ادارات باید در ارائه خدمات به مسافران نوروز 95 با یکدیگر همسو و در تعامل کامل باشند، کشیک های 24 ساعته ادارات برق، راه و شهرسازی، آبفای شهری و روستایی، مرکز بهداشت و شهرداری در ایام تعطیلات نوروز برقرار است و اداراتی مانند آبفای شهری، روستایی، برق، شهرداری و مخابرات از حفاری های غیرضروری در سطح شهر در ایام نوروز خودداری کنند.
وی با اشاره به لزوم آماده سازی کمپ های اسکان مسافران، خاطرنشان کرد: مهمانسرای ادارات و سایر اماکن برای اسکان مسافرین آماده باشند تا هدایت مسافرین به صورت واحد انجام شود و تمامی دستگاه هاهای اجرایی باید تلاش کنند تا فضای مناسبی را برای مسافران نوروزی ایجاد کنیم.
میهنی تصریح کرد: پاکسازی روستا به خصوص روستاهای هدف گردشگری باید با  هماهنگی بخشداران انجام شود و مرکز بهداشت، تعزیرات حکومتی، اماکن و شهرداری با مدیریت اداره صنعت و معدن در ایام نوروزی به صورت اکیپ های مشخص شده کار نظارت بر اماکن عمومی را انجام دهند و شهرداری و پایانه نیز آمادگی لازم را در خصوص جابجایی مسافران شهری و برون شهری در ایام تعطیلات نوروزی داشته باشند.
 
 
انتهای پیام/4941
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۹۱۴۱۹


ارسال