پنجشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۹ ,13 August 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۶ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۲۶
فرمانده انتظامی سیستان وبلوچستان مطرح کرد
انهدام 93 باند مسلح در سیستان وبلوچستان/9قاچاقچی مسلح به هلاکت رسیدند
 
فرمانده انتظامی سیستان وبلوچستان از انهدام 93 باند مسلح، از ابتدای سال جاری تا کنون در استان خبر داد و گفت: در این راستا 9 قاچاقچی مسلح به هلاکت رسیدند.
به گزارش سرویس اجتماعی عصر هامون به نقل از  زاهدانه، سردار حسین رحیمی صبح امروز در جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان از انهدام 93 باند مسلح از ابتدای سال جاری تا کنون در استان خبر داد و اظهار داشت: با تلاش شبانه روزی یگان های اطلاعاتی و عملیاتی نیروی انتظامی استان، از ابتدای سال جاری تا کنون بالغ بر 102 تن انواع مواد کشف شده که تا کنون بی سابقه بوده است.
وی با بیان اینکه میزان کشفیات در مدت مشابه سال گذشته رشدی 40 درصدی داشته است، گفت: بیشتر مواد مخدر کشف شده توسط پلیس استان در درگیری مسلحانه با باند های توزیع کننده مواد مخدر بوده است.
این مسئول با اشاره به انهدام 93 باند بزرگ و مسلح توسط پلیس در استان افزود: بیش از چهار هزار سوداگر مرگ نیز با 590 دستگاه خوردو دستگیر شدند.
وی مبارزه با مکان هایی که مواد مخدر در آن به فروش می رسد را یکی از برنامه های در دستور کار پلیس خواند و ادامه داد: تا کنون در چند مرحله از این ماموریت، 44 باب منزل و مکان هایی که در آن مواد مخدر به فروش می رسد، پلمپ شده است.
سردار رحیمی مبارزه شبانه روزی با مواد مخدر را اولیت اصلی نیروی انتظامی استان خواند و بیان داشت: با برنامه ریزی های تدوین شده، این مبارزه با جدیت ادامه دارد و هیچ نقطه ای در این استان پهناور برای قاچاقچیان امن نخواهد بود.
انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۹۱۶۳۷
مرجع : پایگاه خبری زاهدانه


ارسال