دوشنبه ۵ خرداد ۱۳۹۹ ,25 May 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۲ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۰۷:۳۵
رئیس شبکه بهداشت و درمان دلگان خبر داد؛
توزیع 150 سبد حمایتی غذایی بین مادران باردار نیازمند جنوب غرب سیستان و بلوچستان
 
یاور شریف زاده گفت: 150 سبد حمایتی غذایی بین مادران باردار و شیرده نیازمند و بی بضاعت شهرستان دلگان توزیع شده است.
به گزارش عصرهامون به نقل از  دلگان پرس، یاور شریف زاده رئیس شبکه بهداشت و درمان دلگان در گفتگو با خبرنگار ما اظهار کرد: 150 سبد کالای مواد غذایی بین مادران باردار و شیرده نیازمند و بی بضاعت این شهرستان توزیع شده است.
رئیس شبکه بهداشت و درمان دلگان با اشاره به اینکه این طرح هر دو ماه یکبار انجام می شود، تصریح کرد: این سبد کالاها برای چهارمین مرتبه در سال جاری بین مادران باردار و شیرده این شهرستان توزیع شده است.
یاور شریف زاده بیان کرد: این طرح هر ساله با همکاری کمیته امداد امام خمینی‌(ره)، بنیاد علوی و شبکه بهداشت و درمان شهرستان دلگان انجام می شود.
وی با تاکید بر اینکه این سبد کالا از ماه چهارم بارداری تا ماه ششم شیردهی مادر ادامه خواهد داشت، افزود: امیدواریم با ارائه این برنامه غذایی شاهد ارتقای سلامت مادران و بهبود شاخص‌های بهداشتی وتغذیه‌ای مادران باردار روستایی باشیم.
رئیس شبکه بهداشت و درمان دلگان تصریح کرد: متاسفانه محرومیت های اقتصادی و درآمد پایین خانوارها در مناطق محروم و مستضعف نیز در بسیاری از موارد منجر به کاهش توان خرید مواد غذایی مناسب و باارزش می شود.
وی خاطرنشان کرد: این سبد های کالا به خانواده‌هایی ارائه می‌شود که مواد پروتئینی لازم به سفره‌هایشان نمی‌رسد و کودکانی از این منطقه که که دچار سوء تغذیه هستند.
 
انتهای پیام/8306
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۹۱۷۴۸
مرجع : دلگان پرس


ارسال