سه شنبه ۶ آبان ۱۳۹۹ ,27 October 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : شنبه ۱۶ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۴۵
با پیگیری زاهدانه،
تیربرق شکسته در مهرشهر زاهدان تعمیر شد/ چرخ کامیون باربری طعمه حفاری های شرکت گاز شد
 
علی رغم اینکه مدت ها از زمان شکستن تیربرقی در مجتمع ولایت مهر شهر زاهدان می گذرد روز گذشته همزمان با بارش باران، برق این مجتمع قطع شد که در پی آن با انتشار تصویری از تیر برق شکسته در کانال "زاهدان خبر" نیروهای اداره برق اقدام به تعمیر چراغ برق کردند.
به گزارش سرویس اجتماعی عصرهامون به نقل از زاهدانه، آبانماه امسال بود که جمعی از ساکنان مجتمع ولایت مهر شهر در تماس تلفنی که با این پایگاه خبری داشتند گلایه خود را از رسیدگی مسئولان به مشکلات مهرشهر عنوان کرده که در همین رابطه خبری مبنی بر " تیربرق شکسته میهمان ناخوانده بر روی سر شهروندان" بر روی سایت زاهدانه قرار گرفت.
علی ای حال پس از گذشت مدت ها زمان سپری شده روز گذشته همزمان با بارش باران در این شهرستان برق مجتمع ولایت مهر شهر قطع شد که پس از انتشار عکسی از تیر برق شکسته شده در مهر شهر بر روی کانال "زاهدان خبر" و تماس با مسئول روابط عمومی شرکت توزیع برق استان مشکل این تیر چراغ برق حل شد.
 

چرخ کامیون باربری در تور آسفالت های تکه شده به دام افتاد
علی ای حال ضمن تقدیر و تشکر از همکاری به موقع اداره برق استان سیستان و بلوچستان در پیگیری و رفع مشکلات شهروندان باید گفت بارش باران و قصه تکراری آبگرفتگی خیابانهای زاهدان تمام شدنی نیست چرا که روز گذشته چرخ کامیون باربری به تور آسفالت های تکه تکه شده گیر و راننده را سرگردان کرد.
 

این اتفاقات در حالی ساکنان کلانشهر زاهدان را سرگردان کرده که پس از حفاری بدون مجوز آب و فاضلاب شهری در خیابان دانش اینبار نیز بر اثر حفاری های شرکت گاز، چرخ کامیون باربری به تور آسفالت های خیابان جمهوری گیر کرد که این مهم علاوه بر سرگردانی راننده کامیون باعث ایجاد ترافیک نیز شد.
 

علی ای حال خبر بارش باران در کلان شهر زاهدان اگرچه باعث خوشحالی مردم شد ولی ایجاد ترافیک و آبگرفتگی معابر باعث شده که در سایه غفلت دستگاه های خدمات رسان شهری بارش باران کام مردم را تلخ کند.
انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۹۱۹۲۳
مرجع : پایگاه خبری زاهدانه


ارسال