شنبه ۳ اسفند ۱۳۹۸ ,22 February 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
جشن محوری کانونهای فرهنگی و هنری مساجد شهرستان مرزی میرجاوه ویژه بخش ریگ ملک با حضور مردم ،اعضای شورای اداری شهرستان ومدیران کانونهای فرهنگی به مناسبت ایام الله دهه فجر برگزار شد .
به گزارش سرویس اجتماعی عصرهامون،به نقل از پایگاه خبری لادیز،جشن محوری کانونهای فرهنگی و هنری مساجد ویژه بخش ریگ ملک با حضور مردم ، اعضای شورای اداری ومدیران کانونهای فرهنگی شهرستان میرجاوه به مناسبت ایام الله دهه فجر در روستای گمی بخش ریگ ملک برگزار شد .

مسئول کانونهای فرهنگی مساجد شهرستان میرجاوه در مراسم جشن محوری انقلاب، اظهار کرد: دستاوردهایی که این انقلاب برای ما داشت از استقلال و آزادی گرفته تا سرنگونی رژیم منحط و موروثی پهلوی بسیار زیاد است از دهه فجر 57 تاکنون علی رغم مشکلاتی که پیش آورده اند از جنگ تحمیلی و تحریم های ظالمانه ای که علیه ما بود شاهد رشد و بالندگی نظام اسلامی و ایران عزیز بوده ایم.

رضا ایمانفر افزود : شهرستان مرزی میرجاوه در نقطه صفر مرزی قرار دارد از این رو در خط مقدم مقابله با توطئه‌هایی همانند تهاجم فرهنگی دشمن است و تقویت باورهای دینی مردم منطقه و پی ریزی بینشی درست در زمینه تعالیم دینی و سیاست می‌تواند سنگری نفوذ ناپذیر در برابر توطئه‌های دشمنان باشد.

ایمانفر تصریح کرد: پیشرفت های که به دست آورده ایم همه برگ زرین انقلاب است که مدیون امام راحل و رهبری رهنمود های مقام معظم رهبری هستیم مروز هم مساجد باید برای بزرگداشت انقلاب دست به کار شوند و اعضای کانون های مساجد به عنوان افسران جنگ نرم باید هوشیارانه در مقابل توطئه های دشمن که از جنگ سخت به جنگ نرم تغییر بافته است بایستند جوانان باید هوشیارانه در بحث فرهنگ وارد شوند و اگر فرهنگ جامعه‌ای توان خود را از دست بدهد و مردم از فرهنگ خود گسسته شوند دشمنان بر آنان مسلط می‌شوند.

وی با اشاره به پیشگام بودن مساجد در عرصه های مختلف انقلاب و دوران دفاع مقدس خواستار آگاهی، بصیرت و دشمن شناسی جوانان مساجد شد و گفت: تا زمانی که سنگر مساجد را حفظ کرده باشیم مشکلی پیش نمی آید نباید بگذاریم این سنگرها خالی بمانند.

وی ضمن قدردانی از فرماندار و مسئولین شهرستان میرجاوه برای توجه به موضوع کانون های مساجد و شرکت ، تاکید کرد: بحث فرهنگ همواره یکی از دغدغه های مقام معظم رهبری است بنابراین مسئولین باید تمام تلاش خویش را برای برنامه ریزی در راستای تحقق منویات رهبری در جامعه داشته باشند چرا که اگر ما برنامه ریزی نداشته باشیم دشمنان برای فرزندان ما برنامه ریزی خواهند کرد.

وی با اشاره به دغدغه های مقام معظم رهبری در بحث کانونهای فرهنگی، تاکید کرد:رهبر معظم انقلاب بر حضور جوانان در کانون های فرهنگی مساجد تاکید دارند و می فرمایند"  کانونهای فرهنگی و هنری مساجد را فراموش نکنید  بنشینید فکرکنید و بعد به این کانونهای فرهنگی بروید و باروی خوش پذیرای جوانان باشید وان چیزی که متناسب با ان جوانی که در انجا حضور می یابد فراهم کنید.
انتهای پیام/4941
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۹۱۹۷۴


ارسال